-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Телевізор Philips 50PUS7609/12 в комплекті з кронштейном- ID: UA-2024-12-11-000731-a
- Дата створення : 11.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23615354
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Верхньосироватської сільської ради Сумського району Сумської області ЄДРПОУ: 41836787ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Телевізор Smart TV, LED або (еквівалент)- ID: UA-2024-10-31-007232-a
- Дата створення : 31.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23089102
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Верхньосироватської сільської ради Сумського району Сумської області ЄДРПОУ: 41836787ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання Проєктору Epson EB-W06- ID: UA-2024-07-24-009185-a
- Дата створення : 24.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22147471
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Верхньосироватської сільської ради Сумського району Сумської області ЄДРПОУ: 41836787ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання мультимедійного обладнання для Великобобрицького ліцею Верхньосироватської сільс...×-
Придбання мультимедійного обладнання для Великобобрицького ліцею Верхньосироватської сільської ради
- ID: UA-2024-06-07-002236-a
- Дата створення : 07.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21769756
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Верхньосироватської сільської ради Сумського району Сумської області ЄДРПОУ: 41836787ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ультракороткофокусні проектори Aser- ID: UA-2022-12-09-008469-a
- Дата створення : 09.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16179636
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Верхньосироватської сільської ради Сумського району Сумської області ЄДРПОУ: 41836787ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інтерактивна панель з мобільною стійкою iBoard- ID: UA-2022-11-25-005928-a
- Дата створення : 25.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15991383
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Верхньосироватської сільської ради Сумського району Сумської області ЄДРПОУ: 41836787ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Багатофункційний пристрой для ОЗ Верхньосироватської СШ І-ІІІ ступенів (ДК 021:2015:323200...×-
Багатофункційний пристрой для ОЗ Верхньосироватської СШ І-ІІІ ступенів (ДК 021:2015:32320000-2Телевізійне й аудіовізуальне обладнання) Відділ освіти, культури, молоді та спорту Верхньосироватської сільської ради Сумського району Сумської області
- ID: UA-2021-12-16-002845-c
- Дата створення : 16.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13177838
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Верхньосироватської сільської ради Сумського району Сумської області ЄДРПОУ: 41836787ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Мультимедійні комплекси для кабінетів НУШ Опорного закладу Верхньосироватської спеціалізов...×-
Мультимедійні комплекси для кабінетів НУШ Опорного закладу Верхньосироватської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів та Великобобрицької ЗОШ І-ІІІ ступенів (ДК 021:2015:32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання) Відділ освіти, культури, молоді та спорту Верхньосироватської сільської ради Сумського району Сумської області
- ID: UA-2021-08-02-010318-b
- Дата створення : 02.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10939239
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Верхньосироватської сільської ради Сумського району Сумської області ЄДРПОУ: 41836787ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Мультимедійне обладнання для класів НУШ (код ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіові...×-
Мультимедійне обладнання для класів НУШ (код ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання)
- ID: UA-2020-10-08-006804-a
- Дата створення : 08.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6631892
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Верхньосироватської сільської ради Сумського району Сумської області ЄДРПОУ: 41836787ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Мультимедійне обладнання для класів НУШ в загальноосвітні навчальні заклади Верхньосироват...×-
Мультимедійне обладнання для класів НУШ в загальноосвітні навчальні заклади Верхньосироватської сільської ради Сумського району Сумської області (код ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання)
- ID: UA-2020-09-14-003831-b
- Дата створення : 14.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6277475
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Верхньосироватської сільської ради Сумського району Сумської області ЄДРПОУ: 41836787ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняТорги не відбулисяТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
проектор OPTOMA X308STe з кріпленням (субвенція)- ID: UA-2019-09-12-001486-b
- Дата створення : 12.09.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3775649
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Верхньосироватської сільської ради Сумського району Сумської області ЄДРПОУ: 41836787ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проектор та проекційний екран- ID: UA-2019-04-22-002407-c
- Дата створення : 22.04.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3270931
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Верхньосироватської сільської ради Сумського району Сумської області ЄДРПОУ: 41836787ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання інтерактивних дошок та проекторів для оснащення кабінетів опорної школи- ID: UA-2018-09-20-001742-c
- Дата створення : 20.09.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2390404
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Верхньосироватської сільської ради Сумського району Сумської області ЄДРПОУ: 41836787ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання мультимедійного обладнання- ID: UA-2018-09-20-001292-c
- Дата створення : 20.09.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2389751
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Верхньосироватської сільської ради Сумського району Сумської області ЄДРПОУ: 41836787ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -