-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Телевізор Philips 50PUS7609/12 в комплекті з кронштейном
Тендер Prozorro UA-2024-12-11-000731-a
Завершена
59 697.00
UAH без ПДВ
Номер:
649359c9343340208092c7e2c7891500
Внутрішній номер закупівлі:
23615354
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-11-000731-a
Замовник:
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Верхньосироватської сільської ради Сумського району Сумської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41836787
-
Адреса:
42351, Україна, Сумська область, с. Верхня Сироватка, пл. Козацької Слави, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Валерія Ото +380542690637 buh_vs_osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2024-10-31-007232-a
Очікувана вартість:
59 697.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Телевізор Philips 50PUS7609/12 в комплекті з кронштейном
Кількість
3 штука
Період постачання
до 10.12.2024
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Зуб Нікіта Андрійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3950000578
-
Адреса:
36039, Україна, Полтавська область, місто Полтава, вул.Затишна будинок 22 квартира 19
Ціна пропозиції
59 697.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.12.2024 08:55
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
9cd924dfbe6f4d02b915032a5aa53261
Ідентифікатор договору:
UA-2024-12-11-000731-a-c1
Постачальник:
Зуб Нікіта Андрійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3950000578
-
Адреса:
36039, Україна, Полтавська область, місто Полтава, вул.Затишна будинок 22 квартира 19
Номер договору:
400
Сума договору:
59 697.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Телевізор Philips 50PUS7609/12 в комплекті з кронштейном: 19 899.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
10.12.2024 00:00 - 31.12.2024 00:00
Дата підписання:
10.12.2024 08:00
Статус:
Підписаний