-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Інтерактивна панель Тип 3 (Код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 32320000-2 – Т...×-
Інтерактивна панель Тип 3 (Код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 32320000-2 – Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
- ID: UA-2026-08-31-012961-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246138
Тхоринський ліцей Словечанської сільської ради ЄДРПОУ: 06670776ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Інтерактивна панель Тип 3 (Код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 32320000-2 – Т...×-
Інтерактивна панель Тип 3 (Код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 32320000-2 – Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
- ID: UA-2026-08-31-005902-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239212
Тхоринський ліцей Словечанської сільської ради ЄДРПОУ: 06670776ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інтерактивний дисплей DT-I654LT-V100-U- ID: UA-2025-06-05-003470-a
- Дата створення : 05.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25515480
Тхоринський ліцей Словечанської сільської ради ЄДРПОУ: 06670776ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мультимедійне обладнання (Проектор, дошка інтерактивна)- ID: UA-2024-06-24-010965-a
- Дата створення : 24.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21916479
Тхоринський ліцей Словечанської сільської ради ЄДРПОУ: 06670776ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Телевізор "32", Кронштейн- ID: UA-2023-09-13-003280-a
- Дата створення : 13.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18950591
Тхоринський ліцей Словечанської сільської ради ЄДРПОУ: 06670776ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кронштейн для телевізора- ID: UA-2023-05-17-004806-a
- Дата створення : 17.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17800103
Тхоринський ліцей Словечанської сільської ради ЄДРПОУ: 06670776ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Телевізор "43"- ID: UA-2023-05-17-003949-a
- Дата створення : 17.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17799275
Тхоринський ліцей Словечанської сільської ради ЄДРПОУ: 06670776ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кронштейн до телевізора- ID: UA-2023-03-20-003924-a
- Дата створення : 20.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17278752
Тхоринський ліцей Словечанської сільської ради ЄДРПОУ: 06670776ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Телевізори- ID: UA-2023-03-20-003554-a
- Дата створення : 20.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17278386
Тхоринський ліцей Словечанської сільської ради ЄДРПОУ: 06670776ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Телевізор 43 SMART "ARTEL"- ID: UA-2021-10-06-015494-b
- Дата створення : 06.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11871584
ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ТЕЛЕВІЗОР "LIBERTON 39"- ID: UA-2020-11-14-000132-a
- Дата створення : 14.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7202829
ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -