-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Донорські кошти
Інтерактивна панель Тип 3 (Код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 32320000-2 – Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-012961-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
346 125.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
23
год
49
хв
51
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
b47e6c0795dd469d837074d4ba647cb6
Внутрішній номер закупівлі:
30246138
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-012961-a
Замовник:
Тхоринський ліцей Словечанської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
06670776
-
Адреса:
11123, Україна, Житомирська область, село Тхорин, вул. Поліська, 40, Коростенський район
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дрозд Максим Леонідович +380967602241 DrozdTkhoryn@ukr.net
Організація-донор:
ЄС (Ukraine Facility)
×
-
Ідентифікатор:
XM-DAC 55000
-
Адреса:
1048, Королівство Бельгія, Brussel, Брюссель, Rue de la Loi / Wetstraat, 175
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
346 125.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 20:08 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 20:08 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 20:08 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 13:55
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴346 125.00 Інтерактивна панель Тип 3 (Код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 32320000-2 – Телевізійне й аудіовізуальне обладнання