-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Комплекти мультимедійного обладнання . Тип 3.- ID: UA-2025-10-16-015602-a
- Дата створення : 16.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26787227
Кварцитненський ліцей Гладковицької сільської ради ЄДРПОУ: 06670753ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Комплекти мультимедійного обладнання. Тип 3.- ID: UA-2025-10-16-011701-a
- Дата створення : 16.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26783325
Кварцитненський ліцей Гладковицької сільської ради ЄДРПОУ: 06670753ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Телевізійне й аудіовізуальне обладнання- ID: UA-2024-11-01-012892-a
- Дата створення : 01.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23107712
Першотравневий ліцей Гладковицької сільської ради ЄДРПОУ: 06670753ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплект мультимедійного обладнання ( інтерактивна дошка Gaoke GK -880H/82S та мультимедій...×-
Комплект мультимедійного обладнання ( інтерактивна дошка Gaoke GK -880H/82S та мультимедійний проектор Acer X 1328 WH (MR . JTJ 11.001)
- ID: UA-2024-06-14-004345-a
- Дата створення : 14.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21835952
Першотравневий ліцей Гладковицької сільської ради ЄДРПОУ: 06670753ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Телевизор Ergo 55 WUS 9100, телевизор Ergo 55 GUS 8555, телевізор KIVI 55 U 740 LB- ID: UA-2023-11-20-017031-a
- Дата створення : 20.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19705747
Першотравневий ліцей Гладковицької сільської ради ЄДРПОУ: 06670753ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Телевізор Smart TV- ID: UA-2022-12-22-019669-a
- Дата створення : 22.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16407201
Першотравневий ліцей Гладковицької сільської ради ЄДРПОУ: 06670753ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Телевізор Xiomi Mi TV UHD 4S 55" ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуаль...×-
Телевізор Xiomi Mi TV UHD 4S 55" ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
- ID: UA-2021-11-09-005691-b
- Дата створення : 09.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12372824
Першотравневий заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Гладковицької сільської ради ЄДРПОУ: 06670753ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Телевізор HOFFSON смарт- ID: UA-2021-09-20-001659-c
- Дата створення : 20.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11598723
Першотравневий заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Гладковицької сільської ради ЄДРПОУ: 06670753ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -