-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
31320000-5 Електророзподільні кабелі (31321220-0 Кабелі середньої напруги)- ID: UA-2026-09-03-012769-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286161
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛОЗОВАВОДОСЕРВІС" ЛОЗІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41451855ДК 021:2015: 31320000-5 Електророзподільні кабеліПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 17:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
31320000-5 Електророзподільні кабелі (31321220-0 Кабелі середньої напруги)- ID: UA-2026-06-25-002206-a
- Дата створення : 25.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29646102
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛОЗОВАВОДОСЕРВІС" ЛОЗІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41451855ДК 021:2015: 31320000-5 Електророзподільні кабеліТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
31320000-5 Електророзподільні кабелі (31321210-7 Кабелі низької напруги)- ID: UA-2026-03-12-011980-a
- Дата створення : 12.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28589285
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛОЗОВАВОДОСЕРВІС" ЛОЗІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41451855ДК 021:2015: 31320000-5 Електророзподільні кабеліЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
31320000-5 Електророзподільні кабелі (31321210-7 Кабелі низької напруги)- ID: UA-2026-02-25-010919-a
- Дата створення : 25.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28428016
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛОЗОВАВОДОСЕРВІС" ЛОЗІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41451855ДК 021:2015: 31320000-5 Електророзподільні кабеліТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
31320000-5 Електророзподільні кабелі- ID: UA-2026-02-24-009174-a
- Дата створення : 24.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28410401
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛОЗОВАВОДОСЕРВІС" ЛОЗІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41451855ДК 021:2015: 31320000-5 Електророзподільні кабеліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
31320000-5 Електророзподільні кабелі- ID: UA-2026-02-24-008923-a
- Дата створення : 24.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28410138
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛОЗОВАВОДОСЕРВІС" ЛОЗІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41451855ДК 021:2015: 31320000-5 Електророзподільні кабеліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
31320000-5 Електророзподільні кабелі (електророзподільні кабелі)- ID: UA-2024-01-22-011121-a
- Дата створення : 22.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20471410
ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ЛОЗОВАВОДОСЕРВІС" КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ТЕПЛОЕНЕРГО" ЛОЗІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41451855ДК 021:2015: 31320000-5 Електророзподільні кабеліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
31320000-5 Електророзподільні кабелі- ID: UA-2023-05-29-007049-a
- Дата створення : 29.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17922435
ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ЛОЗОВАВОДОСЕРВІС" КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ТЕПЛОЕНЕРГО" ЛОЗІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41451855ДК 021:2015: 31320000-5 Електророзподільні кабеліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
31320000-5 Електророзподільні кабелі (електророзподільні кабелі)- ID: UA-2023-01-25-004057-a
- Дата створення : 25.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16716870
ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ЛОЗОВАВОДОСЕРВІС" КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ТЕПЛОЕНЕРГО" ЛОЗІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41451855ДК 021:2015: 31320000-5 Електророзподільні кабеліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
31320000-5 Електророзподільні кабелі (електророзподільні кабелі)- ID: UA-2022-02-07-001073-a
- Дата створення : 07.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13986133
ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ЛОЗОВАВОДОСЕРВІС" КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ТЕПЛОЕНЕРГО" ЛОЗІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41451855ДК 021:2015: 31320000-5 Електророзподільні кабеліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
31320000-5 Електророзподільні кабелі (електророзподільні кабелі)- ID: UA-2021-01-05-000947-a
- Дата створення : 05.01.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8098755
ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ЛОЗОВАВОДОСЕРВІС" КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ТЕПЛОЕНЕРГО" ЛОЗІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41451855ДК 021:2015: 31320000-5 Електророзподільні кабеліЗавершена -