• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

31320000-5 Електророзподільні кабелі (31321210-7 Кабелі низької напруги)

Торги не відбулися

138 093.32 UAH з ПДВ
Номер: ee555c341033400eb2ea4c003c51b510
Внутрішній номер закупівлі: 28428016
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-02-25-010919-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛОЗОВАВОДОСЕРВІС" ЛОЗІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Коняєв Андрій Павлович 380503608927 LOZVOD@UKR.NET
Класифікатор ДК 021:2015: 31320000-5 Електророзподільні кабеліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 138 093.32 UAH з ПДВ
Період уточнення: 25.02.2026 15:46 - 02.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 25.02.2026 15:46 - 05.03.2026 07:00
Аукціон: з 06.03.2026 12:01

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴138 093.32 31320000-5 Електророзподільні кабелі (31321210-7 Кабелі низької напруги)