-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Елементи електричних схем (Реле струму, котушка контактора, ящик ЯПРП з рубильником переки...×-
Елементи електричних схем (Реле струму, котушка контактора, ящик ЯПРП з рубильником перекидним, автоматичний вимикач, контактор, частотний перетворювач, резистори)
- ID: UA-2026-07-06-004996-a
- Дата створення : 06.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29737131
ТРИПІЛЬСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ЦЕНТРЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00131334ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Елементи електричних схем (Подовжувачі на котушці)- ID: UA-2026-05-11-011381-a
- Дата створення : 11.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29183606
ТРИПІЛЬСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ЦЕНТРЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00131334ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Елементи електричних схем (Роз'єми, вилка, провід, наконечник)- ID: UA-2026-03-06-002571-a
- Дата створення : 06.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28522545
ТРИПІЛЬСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ЦЕНТРЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00131334ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Елементи електричних схем (Подовжувачі на котушці)- ID: UA-2026-02-23-011625-a
- Дата створення : 23.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28396866
ТРИПІЛЬСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ЦЕНТРЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00131334ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Елементи електричних схем (Лінійна арматура)- ID: UA-2026-01-22-015428-a
- Дата створення : 22.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28018248
ТРИПІЛЬСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ЦЕНТРЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00131334ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Елементи електричних схем (Конденсатори електролітичні)- ID: UA-2025-05-08-009595-a
- Дата створення : 08.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25241728
ТРИПІЛЬСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ЦЕНТРЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00131334ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Елементи електричних схем (Резистори)- ID: UA-2023-08-17-009205-a
- Дата створення : 17.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18706290
ТРИПІЛЬСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ЦЕНТРЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00131334ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Елементи електричних схем (Струмоприймач)- ID: UA-2020-12-24-001343-b
- Дата створення : 24.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7987421
Публічне акціонерне Товариство "Центренерго" Трипільська ТЕС ЄДРПОУ: 00131334ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Елементи електричних схем (Електротехнічне та освітлювальне обладнання, матеріали для його...×-
Елементи електричних схем (Електротехнічне та освітлювальне обладнання, матеріали для його монтажу)
- ID: UA-2020-02-24-000241-c
- Дата створення : 24.02.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4535680
Публічне акціонерне Товариство "Центренерго" Трипільська ТЕС ЄДРПОУ: 00131334ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Елементи електричних схем (Електротехнічні вироби, кабелі та короби для їх підключення)- ID: UA-2020-02-11-004430-b
- Дата створення : 11.02.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4473314
Публічне акціонерне Товариство "Центренерго" Трипільська ТЕС ЄДРПОУ: 00131334ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електротехнічні вироби, приладдя для їх встановлення.- ID: UA-2020-01-22-002503-b
- Дата створення : 22.01.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4333405
Публічне акціонерне Товариство "Центренерго" Трипільська ТЕС ЄДРПОУ: 00131334ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електротехнічні вироби, приладдя для їх встановлення.- ID: UA-2020-01-17-000108-a
- Дата створення : 17.01.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4305736
Публічне акціонерне Товариство "Центренерго" Трипільська ТЕС ЄДРПОУ: 00131334ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вимикачі та супутні товари для їх встановлення- ID: UA-2019-11-14-000313-a
- Дата створення : 14.11.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4012301
Публічне акціонерне Товариство "Центренерго" Трипільська ТЕС ЄДРПОУ: 00131334ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Водопровідне обладнання (Система відведення дощових вод з покрівлі)- ID: UA-2019-09-05-001221-a
- Дата створення : 05.09.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3751290
Публічне акціонерне Товариство "Центренерго" Трипільська ТЕС ЄДРПОУ: 00131334ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Елементи електричних схем (Розетки, вимикачі, коробки, рамки, дюбеля монтажні, кабелі, щи...×-
Елементи електричних схем (Розетки, вимикачі, коробки, рамки, дюбеля монтажні, кабелі, щитки, автоматичні вимикачі)
- ID: UA-2019-09-05-001791-b
- Дата створення : 05.09.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3750635
Публічне акціонерне Товариство "Центренерго" Трипільська ТЕС ЄДРПОУ: 00131334ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемЗавершена -