-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Елементи електричних схем (Роз'єми, вилка, провід, наконечник)
Тендер Prozorro UA-2026-03-06-002571-a
Елементи електричних схем (Роз'єми, вилка, провід, наконечник)
Завершена
253 191.67
UAH без ПДВ
Номер:
83bb5cc5b1924388973a21657c248408
Внутрішній номер закупівлі:
28522545
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-06-002571-a
Замовник:
ТРИПІЛЬСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ЦЕНТРЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131334
-
Адреса:
08720, Україна, Київська область, Українка
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Міщенко Вікторія Вячеславівна 380457255462 mischenko_v@tptes.centrenergo.com http://www.centrenergo.com
Класифікатор ДК 021:2015:
31220000-4 Елементи електричних схемАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
253 191.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
06.03.2026 10:28 - 16.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
06.03.2026 10:28 - 19.03.2026 09:00
Аукціон:
20.03.2026 15:36 - 20.03.2026 16:11
Період кваліфікації:
20.03.2026 16:11 - 31.03.2026 14:16
Період завантаження договору:
06.04.2026 00:00 - 16.04.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴253 191.67 Елементи електричних схем (Роз'єми, вилка, провід, наконечник)