-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Елементи електричних схем (Електротехнічне та освітлювальне обладнання, матеріали для його монтажу)
Тендер Prozorro UA-2020-02-24-000241-c
Елементи електричних схем (Електротехнічне та освітлювальне обладнання, матеріали для його монтажу) 11 найменувань
Торги не відбулися
95 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 500.00 UAH
Номер:
385ac3ff2f224a57b9b05604ad608b78
Внутрішній номер закупівлі:
4535680
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-02-24-000241-c
Замовник:
Публічне акціонерне Товариство "Центренерго" Трипільська ТЕС
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131334
-
Адреса:
08720, Україна, Київська область, Українка, Київська обл., м. Українка, вул. Промислова,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Орлова Ірина +380445209320 orlova@tptes.kvo.energy.gov.ua http://www.centrenergo.com
Класифікатор ДК 021:2015:
31220000-4 Елементи електричних схемАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
95 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
500.00 UAH
Період уточнення:
24.02.2020 09:49 - 15.03.2020 09:00
Період прийому пропозицій:
24.02.2020 09:49 - 25.03.2020 09:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кабель КВВГ 5х1,5
(або еквівалент)
(джерело фінансування:власні кошти)
Кількість
50 метри
Період постачання
21.04.2020 - 31.01.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Кабель МКШ 2х0,75
(або еквівалент)
(джерело фінансування:власні кошти)
Кількість
100 метри
Період постачання
21.04.2020 - 31.01.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Магістральний кабель-канал 40х25 мм
(або еквівалент)
(джерело фінансування:власні кошти)
Кількість
30 метри
Період постачання
21.04.2020 - 31.01.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Захисний металорукав Ø 25 мм
(або еквівалент)
(джерело фінансування:власні кошти)
Кількість
6 метри
Період постачання
21.04.2020 - 31.01.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Дюбель ударний (гриб) 6х80 мм
(або еквівалент)
(джерело фінансування:власні кошти)
Кількість
100 штуки
Період постачання
21.04.2020 - 31.01.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Стяжка кабельна 250х4 мм
(або еквівалент)
(джерело фінансування:власні кошти)
Кількість
200 штуки
Період постачання
21.04.2020 - 31.01.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Кабельний короб E.TRUNKING.STAND.25.25, 25х25мм,2М E-NEXT
(або еквівалент)
(джерело фінансування:власні кошти)
Кількість
350 метри
Період постачання
21.04.2020 - 31.01.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Контактор модульний 25А 2НО 230В ,Z-SCH230/1/25-20Eaton (Moeller)
(або еквівалент)
(джерело фінансування:власні кошти)
Кількість
4 штуки
Період постачання
21.04.2020 - 31.01.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Сутінковий датчик Euroelectric 25A NEW IP65
(або еквівалент)
(джерело фінансування:власні кошти)
Кількість
4 штуки
Період постачання
21.04.2020 - 31.01.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Дюбель шуруп забивний SM-5х45
(або еквівалент)
(джерело фінансування:власні кошти)
Кількість
600 штуки
Період постачання
21.04.2020 - 31.01.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Світильник фасадний LED PWL- 2*5W 6500K IP65-FACADE-210H3D
(або еквівалент)
(джерело фінансування:власні кошти)
Кількість
40 штуки
Період постачання
21.04.2020 - 31.01.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "М.К-ТРЕЙД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37829688
-
Контактна особа:
ДМИТО КОЛЕСНІК +380979240677 kolesnikdima@ukr.net
-
Адреса:
33024, Україна, Рівненська область, місто Рівне, ВУЛИЦЯ СТАРИЦЬКОГО, будинок 37А
Початкова пропозиція
34 247.28 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
34 247.28 UAH з ПДВ
Документи
11
Скарги
0