-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Трансформатор струму CTSO 38 400//5/5/5 A 20 VA 0.5S FS5 30VA 10P10 30VA 10P10 31.5/80 kA...×-
Трансформатор струму CTSO 38 400//5/5/5 A 20 VA 0.5S FS5 30VA 10P10 30VA 10P10 31.5/80 kA (1s.) 40.5/95/190 kV
- ID: UA-2026-09-04-004417-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293182
ТОВ БРОКЕНЕРГІЯ ЄДРПОУ: 40050036ДК 021:2015: 31170000-8 ТрансформаториЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вимірювальні трансформатори- ID: UA-2025-08-08-009938-a
- Дата створення : 08.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26094683
ТОВ БРОКЕНЕРГІЯ ЄДРПОУ: 40050036ДК 021:2015: 31170000-8 ТрансформаториЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Трансформатор струму ТФЗМ-123 ІІІ 0,2S 300-600/5 У1- ID: UA-2025-07-23-010684-a
- Дата створення : 23.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25956827
ТОВ БРОКЕНЕРГІЯ ЄДРПОУ: 40050036ДК 021:2015: 31170000-8 ТрансформаториТорги відміненоТорги відмінено -