• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Трансформатор струму ТФЗМ-123 ІІІ 0,2S 300-600/5 У1

Торги відмінено

424 000.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 120.00 UAH
Номер: 0deee1b5304d4f28937cc11efc87f01c
Внутрішній номер закупівлі: 25956827
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-07-23-010684-a   
Замовник: ТОВ БРОКЕНЕРГІЯ
Контактна особа: Іванова Олена Михайлівна +380544631474 eivanova1967@gmail.com http://ohtec.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 31170000-8 ТрансформаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 424 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 23.07.2025 16:50 - 28.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 23.07.2025 16:50 - 31.07.2025 12:00
Аукціон: з 01.08.2025 13:55
Період кваліфікації: 31.07.2025 12:00 - 01.08.2025 09:02
Період завантаження договору: 07.08.2025 00:00 - 17.08.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: 5c36ceddf90046c886e0f990bef67835
Причина скасування: Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування: Під час проведення процедури щодо Закупівлі були внесені зміни до проектно-кошторисної документації (ПКД) і предмет закупівлі виявився таким, що не відповідає вимогам ПКД згідно ПУЕ та кодексу комерційного обліку електроенергії.
Період оскарження: 12.08.2025 16:31 - 23.08.2025 00:00
Дата опублікування: 12.08.2025 16:31
Дата виконання: 23.08.2025 00:00
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴424 000.00 Трансформатор струму ТФЗМ-123 ІІІ 0,2S 300-600/5 У1