-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Серверна оперативна пам'ять- ID: UA-2026-08-21-003590-a
- Дата створення : 21.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30155556
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38555228ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАукціондо початку аукціону залишилося 10 годин
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Серверна оперативна пам'ять- ID: UA-2026-06-22-011876-a
- Дата створення : 22.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29613502
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38555228ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 2TB- ID: UA-2026-06-18-001752-a
- Дата створення : 18.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29574883
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38555228ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 2TB- ID: UA-2026-05-27-013238-a
- Дата створення : 27.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29362044
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38555228ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Монітори- ID: UA-2026-05-18-012980-a
- Дата створення : 18.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29259128
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38555228ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Монітори- ID: UA-2026-05-12-011312-a
- Дата створення : 12.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29198126
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38555228ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Монітори- ID: UA-2026-05-06-014131-a
- Дата створення : 06.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29141043
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38555228ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Багатофункціональний пристрій Epson EcoTank L3200- ID: UA-2026-04-17-000995-a
- Дата створення : 17.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28944306
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38555228ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп’ютерне обладнання код CPV за ДК 021:2015 - 30230000-0 (Графічна станція AMD/W11)- ID: UA-2025-10-29-000357-a
- Дата створення : 29.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26924511
Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області ЄДРПОУ: 38555228ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп’ютерне обладнання код CPV за ДК 021:2015 - 30230000-0 (БФП Epson L15160 А3, with Wi-F...×-
Комп’ютерне обладнання код CPV за ДК 021:2015 - 30230000-0 (БФП Epson L15160 А3, with Wi-Fi, Ethernet, duplex, ADF, FAX (C11CH71404))
- ID: UA-2024-03-28-009614-a
- Дата створення : 28.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21152694
Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області ЄДРПОУ: 38555228ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп’ютерне обладнання код CPV за ДК 021:2015 - 30230000-0 (Блок живлення)- ID: UA-2023-03-15-003747-a
- Дата створення : 15.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17240512
Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області ЄДРПОУ: 38555228ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп’ютерне обладнання код CPV за ДК 021:2015 - 30230000-0 (Документ- сканер А3)- ID: UA-2022-12-27-006050-a
- Дата створення : 27.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16466563
Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області ЄДРПОУ: 38555228ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп’ютерне обладнання CPV за ДК 021:2015 - 30230000-0 (Сканер Epson Workforce DS-360W)- ID: UA-2022-11-25-009791-a
- Дата створення : 25.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15995259
Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області ЄДРПОУ: 38555228ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп’ютерне обладнання CPV за ДК 021:2015 - 30230000-0 (Спеціалізований монітор DELL P3223...×-
Комп’ютерне обладнання CPV за ДК 021:2015 - 30230000-0 (Спеціалізований монітор DELL P3223DE з настінним кріпленням)
- ID: UA-2022-11-25-009195-a
- Дата створення : 25.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15994627
Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області ЄДРПОУ: 38555228ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп’ютерне обладнання код CPV за ДК 021:2015 - 30230000-0 (Ноутбук)- ID: UA-2022-11-10-003614-a
- Дата створення : 10.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15825798
Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області ЄДРПОУ: 38555228ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -