• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Серверна оперативна пам'ять

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Кваліфікація

28 941.67 UAH без ПДВ
Номер: bd84e2e0ebad423d9ccc0cfff9490d88
Внутрішній номер закупівлі: 30155556
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-21-003590-a   
Замовник: ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Андрій Якуб'як +380979684957 yakubiak@dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 28 941.67 UAH без ПДВ
Період уточнення: 21.08.2026 11:07 - 28.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 21.08.2026 11:07 - 31.08.2026 00:00
Аукціон: 31.08.2026 13:23 - 31.08.2026 13:46
Період кваліфікації: з 31.08.2026 13:46

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴28 941.67 Серверна оперативна пам'ять