• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Серверна оперативна пам'ять

Завершена

39 826.66 UAH з ПДВ
Номер: fa9eead0e1734b8ab458bcb25e9c4971
Внутрішній номер закупівлі: 29613502
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-22-011876-a   
Замовник: ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Ольга Сергієнко +380665769765 sergienko.franchak@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 39 826.66 UAH з ПДВ
Період уточнення: 22.06.2026 16:40 - 27.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 22.06.2026 16:40 - 30.06.2026 00:00
Аукціон: 30.06.2026 15:54 - 30.06.2026 16:17
Період кваліфікації: 30.06.2026 16:17 - 03.07.2026 16:50
Період завантаження договору: 09.07.2026 00:00 - 19.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴39 826.66 Серверна оперативна пам'ять