-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комп'ютерне обладнання- ID: UA-2026-08-28-011063-a
- Дата створення : 28.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30230482
Комунальний заклад позашкільної освіти "Київська Мала академія наук учнівської молоді" ЄДРПОУ: 37318438ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 05.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Витратні та інші матеріали до комп’ютерного обладнання / Комп'ютерне обладнання- ID: UA-2026-08-25-009662-a
- Дата створення : 25.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30187054
Комунальний заклад позашкільної освіти "Київська Мала академія наук учнівської молоді" ЄДРПОУ: 37318438ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комп’ютерне обладнання- ID: UA-2026-08-07-010951-a
- Дата створення : 07.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30029142
Комунальний заклад позашкільної освіти "Київська Мала академія наук учнівської молоді" ЄДРПОУ: 37318438ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Комп’ютерне обладнання- ID: UA-2026-06-14-000386-a
- Дата створення : 14.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29530051
Комунальний заклад позашкільної освіти "Київська Мала академія наук учнівської молоді" ЄДРПОУ: 37318438ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Витратні та інші матеріали до комп’ютерного обладнання / Комп'ютерне обладнання- ID: UA-2026-05-06-001280-a
- Дата створення : 06.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29128210
Комунальний заклад позашкільної освіти "Київська Мала академія наук учнівської молоді" ЄДРПОУ: 37318438ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Витратні та інші матеріали до комп’ютерного обладнання / Комп’ютерне обладнання- ID: UA-2026-04-24-003085-a
- Дата створення : 24.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29018145
Комунальний заклад позашкільної освіти "Київська Мала академія наук учнівської молоді" ЄДРПОУ: 37318438ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Витратні та інші матеріали до комп’ютерного обладнання / Комп’ютерне обладнання- ID: UA-2026-03-31-006231-a
- Дата створення : 31.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28777416
Комунальний заклад позашкільної освіти "Київська Мала академія наук учнівської молоді" ЄДРПОУ: 37318438ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
- 3
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Витратні та інші матеріали до комп’ютерної техніки та оргтехніки, комп'ютерне обладна...- ID: UA-2025-12-01-007433-a
- Дата створення : 01.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27334205
Комунальний заклад позашкільної освіти "Київська Мала академія наук учнівської молоді" ЄДРПОУ: 37318438ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Витратні та інші матеріали до комп’ютерної техніки та оргтехніки, комп'ютерне обладна...- ID: UA-2025-11-26-010842-a
- Дата створення : 26.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27280079
Комунальний заклад позашкільної освіти "Київська Мала академія наук учнівської молоді" ЄДРПОУ: 37318438ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Витратні та інші матеріали до комп’ютерної техніки та оргтехніки, комп'ютерне обладна...- ID: UA-2025-11-26-010263-a
- Дата створення : 26.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27279499
Комунальний заклад позашкільної освіти "Київська Мала академія наук учнівської молоді" ЄДРПОУ: 37318438ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Принтери; Накопичувачі HDD- ID: UA-2025-11-22-000785-a
- Дата створення : 22.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27227935
Комунальний заклад позашкільної освіти "Київська Мала академія наук учнівської молоді" ЄДРПОУ: 37318438ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Витратні та інші матеріали до комп’ютерної техніки та оргтехніки, комп’ютерне обладнання- ID: UA-2025-04-22-004079-a
- Дата створення : 22.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25076486
Комунальний заклад позашкільної освіти "Київська Мала академія наук учнівської молоді" ЄДРПОУ: 37318438ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Витратні та інші матеріали до комп’ютерної техніки та оргтехніки, комп'ютерне обладна...- ID: UA-2025-04-14-011084-a
- Дата створення : 14.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25012102
Комунальний заклад позашкільної освіти "Київська Мала академія наук учнівської молоді" ЄДРПОУ: 37318438ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Витратні та інші матеріали до комп’ютерної техніки та оргтехніки, принтери- ID: UA-2025-03-04-013330-a
- Дата створення : 04.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24609005
Комунальний заклад позашкільної освіти "Київська Мала академія наук учнівської молоді" ЄДРПОУ: 37318438ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплектуючі- ID: UA-2024-11-07-013428-a
- Дата створення : 07.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23172549
Комунальний заклад позашкільної освіти "Київська Мала академія наук учнівської молоді" ЄДРПОУ: 37318438ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -