-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Витратні та інші матеріали до комп’ютерного обладнання / Комп'ютерне обладнання
Тендер Prozorro UA-2026-08-25-009662-a
Завершена
77 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
a6618af5e8db48b9b837e5acfe0219c4
Внутрішній номер закупівлі:
30187054
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-25-009662-a
Замовник:
Комунальний заклад позашкільної освіти "Київська Мала академія наук учнівської молоді"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37318438
-
Адреса:
01010, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ІВАНА МАЗЕПИ будинок 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Іван Хохотва +380442984955, +380503301059 hii1958@ukr.net http://kman.kyiv.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
77 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Модуль пам'яті для комп'ютера G.SKILL Flare X 16GB (2X8GB) PC25600 DDR4-3200 Black (F4-3200C16D-16GFX)
Кількість
2 штука
Період постачання
до 10.12.2026
Системний блок
Кількість
4 штука
Період постачання
до 10.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Міщенко Олена Анатоліївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2978900762
-
Контактна особа:
+380980223570
-
Адреса:
52005, Україна, Дніпропетровська область, селище Слобожанське Дніпровський р-н, вул.Співдружності будинок 5 квартира 10
Ціна пропозиції
77 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.08.2026 15:18
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
cc75e1f400694bc195c949a14e559503
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-25-009662-a-a1
Постачальник:
Міщенко Олена Анатоліївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2978900762
-
Адреса:
52005, Україна, Дніпропетровська область, селище Слобожанське Дніпровський р-н, вул.Співдружності будинок 5 квартира 10
Номер договору:
77/2026
Сума договору:
77 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
64 166.67 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
25.08.2026 14:14
Статус:
Підписаний