-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Персональні комп'ютери, комп'ютерне обладнання.- ID: UA-2026-09-05-000266-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303171
Хмельницький зональний відділ Військової служби правопорядку ЄДРПОУ: 09765840ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 11:52)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Персональні комп'ютери, комп'ютерне обладнання.- ID: UA-2026-08-06-010567-a
- Дата створення : 06.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30016621
Хмельницький зональний відділ Військової служби правопорядку ЄДРПОУ: 09765840ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Багатофункціональні пристрої- ID: UA-2026-08-06-010113-a
- Дата створення : 06.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30016179
Хмельницький зональний відділ Військової служби правопорядку ЄДРПОУ: 09765840ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 23 дні назад
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Багатофункціональні пристрої- ID: UA-2026-07-29-007593-a
- Дата створення : 29.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29942811
Хмельницький зональний відділ Військової служби правопорядку ЄДРПОУ: 09765840ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Багатофункціональні пристрої- ID: UA-2026-07-29-007509-a
- Дата створення : 29.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29942727
Хмельницький зональний відділ Військової служби правопорядку ЄДРПОУ: 09765840ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
- 3
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Багатофункціональні пристрої; Багатофункціональні пристрої- ID: UA-2026-03-28-000319-a
- Дата створення : 28.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28757706
Хмельницький зональний відділ Військової служби правопорядку ЄДРПОУ: 09765840ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комп'ютерне обладнання (ноутбуки)- ID: UA-2026-03-05-006615-a
- Дата створення : 05.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28511045
Хмельницький зональний відділ Військової служби правопорядку ЄДРПОУ: 09765840ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Закупівля комп'ютерного обладнання- ID: UA-2026-02-19-013777-a
- Дата створення : 19.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28367974
Хмельницький зональний відділ Військової служби правопорядку ЄДРПОУ: 09765840ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп'ютерне обладнання- ID: UA-2025-12-09-005466-a
- Дата створення : 09.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27460737
Хмельницький зональний відділ Військової служби правопорядку ЄДРПОУ: 09765840ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комп'ютерне обладнання- ID: UA-2025-07-19-000202-a
- Дата створення : 19.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25921990
Хмельницький зональний відділ Військової служби правопорядку ЄДРПОУ: 09765840ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Персональний комп'ютер в комплекті- ID: UA-2024-10-29-006773-a
- Дата створення : 29.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23058691
Хмельницький зональний відділ Військової служби правопорядку ЄДРПОУ: 09765840ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Персональні комп'ютери у зборі- ID: UA-2024-10-09-005578-a
- Дата створення : 09.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22834321
Хмельницький зональний відділ Військової служби правопорядку ЄДРПОУ: 09765840ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Персональний комп’ютер у зборі та ноутбук- ID: UA-2024-07-05-008679-a
- Дата створення : 05.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22009330
Хмельницький зональний відділ Військової служби правопорядку ЄДРПОУ: 09765840ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Персональні комп'ютери у зборі та ноутбуки- ID: UA-2024-06-13-010429-a
- Дата створення : 13.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21829165
Хмельницький зональний відділ Військової служби правопорядку ЄДРПОУ: 09765840ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Персональні комп'ютери у зборі, ноутбуки- ID: UA-2024-06-04-010286-a
- Дата створення : 04.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21739507
Хмельницький зональний відділ Військової служби правопорядку ЄДРПОУ: 09765840ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги відміненоТорги відмінено -