• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Комп'ютерне обладнання (ноутбуки)

Завершена

270 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 33b6ed8b48584a7f8d643f359313874d
Внутрішній номер закупівлі: 28511045
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-05-006615-a   
Замовник: Хмельницький зональний відділ Військової служби правопорядку
Контактна особа: Денис М'ясніков +380678657643 masnikov0408@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 270 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 05.03.2026 12:29 - 10.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 05.03.2026 12:29 - 13.03.2026 00:00
Аукціон: з 13.03.2026 12:02
Період кваліфікації: 13.03.2026 00:00 - 16.03.2026 15:14
Період завантаження договору: 22.03.2026 00:00 - 01.04.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴270 000.00 Ноутбуки