-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Комп’ютерне обладнання- ID: UA-2026-09-01-005682-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252495
Луцький національний технічний університет ЄДРПОУ: 05477296ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комп'ютерне обладнання- ID: UA-2026-08-07-010621-a
- Дата створення : 07.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30028809
Луцький національний технічний університет ЄДРПОУ: 05477296ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 11 днів назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комп'ютерне обладнання- ID: UA-2026-06-26-011036-a
- Дата створення : 26.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29668615
Луцький національний технічний університет ЄДРПОУ: 05477296ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Багатофункціональний пристрій- ID: UA-2026-06-18-005002-a
- Дата створення : 18.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29578112
Луцький національний технічний університет ЄДРПОУ: 05477296ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сумка для ноутбука Riva 8135 Black, USB-хаб Baseus Lite Series 4 Port Black (WKQX030001),...×-
Сумка для ноутбука Riva 8135 Black, USB-хаб Baseus Lite Series 4 Port Black (WKQX030001), Підставка для ноутбука Trust GXT 1125 Quno Black (23581_TRUST) у рамках реалізації проекту TANDEM-UA-DE, що здійснюється спільно з Університетом прикладних наук ОТН Амберг-Вайден за підтримки DAAD та Федерального міністерства досліджень, технологій та космосу Німеччини
- ID: UA-2026-05-13-004018-a
- Дата створення : 13.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29206558
Луцький національний технічний університет ЄДРПОУ: 05477296ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Комп'ютерне обладнання в рамках реалізації проєкту "Цифрові екосистеми інклюзивн...×-
Комп'ютерне обладнання в рамках реалізації проєкту "Цифрові екосистеми інклюзивного розвитку та резильєнтності економіки України"
- ID: UA-2026-04-02-012974-a
- Дата створення : 02.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28810348
Луцький національний технічний університет ЄДРПОУ: 05477296ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Периферійне обладнання- ID: UA-2026-03-31-001476-a
- Дата створення : 31.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28772675
Луцький національний технічний університет ЄДРПОУ: 05477296ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комп’ютерне обладнання- ID: UA-2025-11-28-015437-a
- Дата створення : 28.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27323654
Луцький національний технічний університет ЄДРПОУ: 05477296ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Комп’ютерне обладнання- ID: UA-2025-11-15-000404-a
- Дата створення : 15.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27136314
Луцький національний технічний університет ЄДРПОУ: 05477296ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Комп’ютерне обладнання- ID: UA-2025-11-15-000302-a
- Дата створення : 15.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27136221
Луцький національний технічний університет ЄДРПОУ: 05477296ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Багатофункціональні пристрої- ID: UA-2025-10-15-011288-a
- Дата створення : 15.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26766075
Луцький національний технічний університет ЄДРПОУ: 05477296ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Периферійне обладнання- ID: UA-2025-08-15-005258-a
- Дата створення : 15.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26152813
Луцький національний технічний університет ЄДРПОУ: 05477296ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп’ютерне обладнання- ID: UA-2025-08-08-008965-a
- Дата створення : 08.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26093694
Луцький національний технічний університет ЄДРПОУ: 05477296ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Подовжувачі- ID: UA-2025-08-07-004727-a
- Дата створення : 07.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26077049
Луцький національний технічний університет ЄДРПОУ: 05477296ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Комп’ютерне обладнання- ID: UA-2025-07-24-005681-a
- Дата створення : 24.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25964148
Луцький національний технічний університет ЄДРПОУ: 05477296ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -