-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Монітори- ID: UA-2026-07-31-005876-a
- Дата створення : 31.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29963892
Поліський національний університет ЄДРПОУ: 00493681ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Клавіатури в комплекті з мишею- ID: UA-2026-07-21-011200-a
- Дата створення : 21.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29872782
Поліський національний університет ЄДРПОУ: 00493681ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Монітори- ID: UA-2026-07-21-010080-a
- Дата створення : 21.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29871668
Поліський національний університет ЄДРПОУ: 00493681ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплект дротової клавіатури та мишки з RGB підсвічуванням - UKC Keyboard M-416/K01/5559 U...×-
Комплект дротової клавіатури та мишки з RGB підсвічуванням - UKC Keyboard M-416/K01/5559 USB або еквівалент
- ID: UA-2026-06-25-010022-a
- Дата створення : 25.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29653896
Поліський національний університет ЄДРПОУ: 00493681ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Монітор 24" Samsung Essential S3 S33GF або еквівалент- ID: UA-2026-06-25-009576-a
- Дата створення : 25.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29653434
Поліський національний університет ЄДРПОУ: 00493681ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Монітори; Монітор 23.8" FHD (1920x1080), IPS, 100 Гц, Speakers, Аудіовихід, HDMI, D-S...- ID: UA-2026-06-16-002498-a
- Дата створення : 16.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29546353
Поліський національний університет ЄДРПОУ: 00493681ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Принтери; Клавіатури в комплекті з мишею; Багатофункціональні пристрої- ID: UA-2026-06-12-011746-a
- Дата створення : 12.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29527824
Поліський національний університет ЄДРПОУ: 00493681ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Монітори; Монітори- ID: UA-2026-06-10-012943-a
- Дата створення : 10.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29500283
Поліський національний університет ЄДРПОУ: 00493681ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
БФП Canon PIXMA G3480 (6708C009)- ID: UA-2026-06-08-007388-a
- Дата створення : 08.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29466008
Поліський національний університет ЄДРПОУ: 00493681ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Багатофункціональні пристрої- ID: UA-2026-05-29-006508-a
- Дата створення : 29.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29383154
Поліський національний університет ЄДРПОУ: 00493681ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Материнська плата Asus TUF Ігрове обладнання Z790-BTF або еквівалент- ID: UA-2026-04-02-013822-a
- Дата створення : 02.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28811218
Поліський національний університет ЄДРПОУ: 00493681ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Накопичувачі SSD- ID: UA-2026-04-02-012304-a
- Дата створення : 02.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28809700
Поліський національний університет ЄДРПОУ: 00493681ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Миші; Миші; Накопичувачі HDD; Миші; Накопичувачі SSD; Веб-камери- ID: UA-2026-03-24-014114-a
- Дата створення : 24.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28713918
Поліський національний університет ЄДРПОУ: 00493681ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Монітори- ID: UA-2026-03-12-008850-a
- Дата створення : 12.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28586155
Поліський національний університет ЄДРПОУ: 00493681ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Монітори- ID: UA-2026-03-10-003284-a
- Дата створення : 10.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28549706
Поліський національний університет ЄДРПОУ: 00493681ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги відміненоТорги відмінено -