-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Монітор 24" Samsung Essential S3 S33GF або еквівалент
Тендер Prozorro UA-2026-06-25-009576-a
Торги не відбулися
58 680.00
UAH з ПДВ
Номер:
e26de282ff444a9eba332d7c279d0d93
Внутрішній номер закупівлі:
29653434
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-25-009576-a
Замовник:
Поліський національний університет
×
-
Код ЄДРПОУ:
00493681
-
Адреса:
10008, Україна, Житомирська область, м. Житомир, БУЛЬВАР СТАРИЙ, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олександра Лук'янчук +380412420983 loleksandra546@gmail.com http://polissiauniver.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
58 680.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.06.2026 15:16 - 30.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
25.06.2026 15:16 - 03.07.2026 00:00
Аукціон:
з 03.07.2026 13:16
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴58 680.00 Монітор 24" Samsung Essential S3 S33GF або еквівалент