-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комплект дротової клавіатури та мишки з RGB підсвічуванням - UKC Keyboard M-416/K01/5559 USB або еквівалент
Тендер Prozorro UA-2026-06-25-010022-a
Торги не відбулися
5 706.00
UAH з ПДВ
Номер:
8ae8a5f5c86a46e1bd789ac334bb895b
Внутрішній номер закупівлі:
29653896
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-25-010022-a
Замовник:
Поліський національний університет
×
-
Код ЄДРПОУ:
00493681
-
Адреса:
10008, Україна, Житомирська область, м. Житомир, БУЛЬВАР СТАРИЙ, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олександра Лук'янчук +380412420983 loleksandra546@gmail.com http://polissiauniver.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
5 706.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.06.2026 15:30 - 30.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
25.06.2026 15:30 - 03.07.2026 00:00
Аукціон:
з 03.07.2026 14:59
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 706.00 Комплект дротової клавіатури та мишки з RGB підсвічуванням - UKC Keyboard M-416/K01/5559 USB або еквівалент