-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Апаратно-програмний комплекс на базі ноутбука (код 30210000-4 «Машини для обробки даних (а...×-
Апаратно-програмний комплекс на базі ноутбука (код 30210000-4 «Машини для обробки даних (апаратна частина» згідно до Національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
- ID: UA-2026-09-04-006632-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295381
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40108667ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Період подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Апаратно-програмний комплекс на базі ноутбука- ID: UA-2026-09-02-002720-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261602
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40108667ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Апаратно-програмний комплекс на базі ноутбука- ID: UA-2026-08-25-013481-a
- Дата створення : 25.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30190845
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40108667ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Апаратно-програмний комплекс на базі персонального комп’ютера- ID: UA-2026-08-25-013428-a
- Дата створення : 25.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30190789
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40108667ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Апаратно-програмний комплекс на базі ноутбука- ID: UA-2026-08-10-004924-a
- Дата створення : 10.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30036218
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40108667ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Апаратно-програмний комплекс на базі ноутбука- ID: UA-2026-08-10-003367-a
- Дата створення : 10.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30034673
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40108667ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Апаратно-програмний комплекс на базі ноутбука- ID: UA-2026-07-30-007821-a
- Дата створення : 30.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29954612
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40108667ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Апаратно-програмний комплекс на базі ноутбука- ID: UA-2026-07-24-009465-a
- Дата створення : 24.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29908293
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40108667ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Апаратно-програмний комплекс на базі ноутбука- ID: UA-2026-07-21-011329-a
- Дата створення : 21.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29872906
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40108667ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Планшети- ID: UA-2026-07-17-007351-a
- Дата створення : 17.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29845398
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40108667ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Апаратно-програмний комплекс на базі ноутбука- ID: UA-2026-07-17-003509-a
- Дата створення : 17.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29841559
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40108667ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ноутбуки- ID: UA-2025-12-18-000228-a
- Дата створення : 18.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27629635
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40108667ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Апаратно-програмні комплекси на базі ноутбуків та апаратно-програмні комплекси на базі пер...×-
Апаратно-програмні комплекси на базі ноутбуків та апаратно-програмні комплекси на базі персональних комп’ютерів
- ID: UA-2025-12-05-013711-a
- Дата створення : 05.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27425244
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40108667ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Апаратно-програмні комплекси на базі ноутбуків та апаратно-програмні комплекси на базі пер...×-
Апаратно-програмні комплекси на базі ноутбуків та апаратно-програмні комплекси на базі персональних комп’ютерів
- ID: UA-2025-10-09-015864-a
- Дата створення : 09.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26705669
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40108667ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Апаратно-програмні комплекси на базі персональних комп’ютерів- ID: UA-2025-06-26-010431-a
- Дата створення : 26.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25727773
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40108667ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -