• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Апаратно-програмний комплекс на базі ноутбука

Інформація про кінцевого бенефіціарного власника: У зв'язку з відсутністю технічної можливості, реалізованої засобами електронної системи закупівель, замовник самостійно додає до звіту про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, інформацію про кінцевих бенефіціарних власників постачальника товару (товарів), виконавця робіт, надавача послуги (послуг). 1.1. Прізвище, ім’я, по батькові (за наявності) – Топчій Ірина Вікторівна; 1.2. Країна громадянства (підданства) – Україна; 1.3. Характер та міра (рівень, ступінь, частка) бенефіціарного володіння (вигоди, інтересу, впливу) - прямий вирішальний вплив, 58,4 відсотка. Інформація підтверджується даними з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань

Завершена

36 072.00 UAH з ПДВ
Номер: ba9dd1acd1f04322bc39c35e876f21ab
Внутрішній номер закупівлі: 30036218
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-10-004924-a   
Замовник: ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Наталія Янголь +380506464102 nataliya1704@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги № UA-2026-07-21-011329-a через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 36 072.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Апаратно-програмний комплекс на базі ноутбука
Код ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Кількість 1 штука
Період постачання до 28.08.2026
Місце постачання Україна, Черкаська область, місто Черкаси На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНТЕГРАЛ -ТЕХНОІМПЕКС"
Ціна пропозиції 36 072.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.08.2026 12:53
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 8818de63717d4a58ac6677f4673201ed
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-10-004924-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНТЕГРАЛ -ТЕХНОІМПЕКС"
Номер договору: 382/2026
Сума договору: 36 072.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 30 060.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 06.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 06.08.2026 11:07
Статус:
Підписаний
pdf
Д№382_2026 від 06.08.2026.pdf