-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Ноутбуки- ID: UA-2026-08-31-009366-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242643
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Період подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мобільна робоча станція- ID: UA-2026-07-28-005038-a
- Дата створення : 28.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29927582
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Ноутбуки- ID: UA-2026-07-27-007995-a
- Дата створення : 27.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29918658
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Сервер на базі процесора AMD Ryzen 9 7900- ID: UA-2026-07-23-005439-a
- Дата створення : 23.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29891452
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Комп'ютери настільні- ID: UA-2026-07-20-003001-a
- Дата створення : 20.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29853065
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Ноутбуки- ID: UA-2026-07-17-003409-a
- Дата створення : 17.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29841456
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мобільна робоча станція- ID: UA-2026-07-14-004109-a
- Дата створення : 14.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29807047
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Комп'ютери настільні- ID: UA-2026-07-13-006503-a
- Дата створення : 13.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29797682
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Ноутбуки- ID: UA-2026-07-08-005478-a
- Дата створення : 08.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29760208
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Сервер на базі процесора AMD Ryzen 9 7900- ID: UA-2026-07-08-003490-a
- Дата створення : 08.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29758215
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Комп'ютери настільні- ID: UA-2026-07-07-006646-a
- Дата створення : 07.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29749729
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ноутбук Lenovo LOQ-15ARP10E (83S000ENRA) 15.6 "FHD IPS AG, AMD R5- 150, 16GB, F512GB...×-
Ноутбук Lenovo LOQ-15ARP10E (83S000ENRA) 15.6 "FHD IPS AG, AMD R5- 150, 16GB, F512GB, NVD3050-6, DOS, сірий
- ID: UA-2026-07-02-006802-a
- Дата створення : 02.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29716049
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ноутбук ASUS VivoBook S14 Flip (TP3402VA-LZ062W) Blue- ID: UA-2026-06-11-008338-a
- Дата створення : 11.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29509965
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Ноутбуки- ID: UA-2025-12-05-013835-a
- Дата створення : 05.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27425359
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Ноутбуки- ID: UA-2025-12-01-009176-a
- Дата створення : 01.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27335942
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися