-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Сервер на базі процесора AMD Ryzen 9 7900
Тендер Prozorro UA-2026-07-08-003490-a
Торги не відбулися
138 112.50
UAH без ПДВ
Номер:
b0f6cf667d8b4df58d3ca2542c306903
Внутрішній номер закупівлі:
29758215
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-08-003490-a
Замовник:
Інститут електрозварювання ім. Є.О. Патона Національної академії наук України
×
-
Код ЄДРПОУ:
05416923
-
Адреса:
03150, Україна, Київська область, Київ, Каземира Малевича, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Стрежнєв Дмитро Євгенович 380442052268 sde1303@ukr.net http://www.paton.kiev.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
138 112.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
08.07.2026 11:22 - 13.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
08.07.2026 11:22 - 16.07.2026 13:00
Аукціон:
з 17.07.2026 13:24
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴138 112.50 Сервер на базі процесора AMD Ryzen 9 7900