-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Мобільна робоча станція
Тендер Prozorro UA-2026-07-14-004109-a
Торги не відбулися
100 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
c4f318bf818b426b93eb90d82565ae04
Внутрішній номер закупівлі:
29807047
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-14-004109-a
Замовник:
Інститут електрозварювання ім. Є.О. Патона Національної академії наук України
×
-
Код ЄДРПОУ:
05416923
-
Адреса:
03150, Україна, Київська область, Київ, Каземира Малевича, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Стрежнєв Дмитро Євгенович 380442052268 sde1303@ukr.net http://www.paton.kiev.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
100 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.07.2026 11:41 - 19.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.07.2026 11:41 - 22.07.2026 13:00
Аукціон:
з 23.07.2026 15:50
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴100 000.00 Мобільна робоча станція