-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сканер- ID: UA-2024-11-25-002281-a
- Дата створення : 25.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23375649
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ "ЛУЦЬКИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕДЖ" ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02126107ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ноутбуки- ID: UA-2024-11-06-012563-a
- Дата створення : 06.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23154242
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ "ЛУЦЬКИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕДЖ" ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02126107ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ДК 021:2015 – 30210000-4 «Машини для обробки даних» (апаратна частина) (Системні блоки)- ID: UA-2022-09-26-006001-a
- Дата створення : 26.09.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15428354
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ "ЛУЦЬКИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕДЖ" ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02126107ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Системний блок- ID: UA-2021-11-15-000920-c
- Дата створення : 15.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12472055
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ "ЛУЦЬКИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕДЖ" ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02126107ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп’ютерні комплекти- ID: UA-2021-11-09-003150-c
- Дата створення : 09.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12385368
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ "ЛУЦЬКИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕДЖ" ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02126107ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Системні блоки Intel- ID: UA-2020-12-16-003001-b
- Дата створення : 16.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7795724
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ "ЛУЦЬКИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕДЖ" ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02126107ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Системний блок- ID: UA-2020-12-07-013151-b
- Дата створення : 07.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7586341
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ "ЛУЦЬКИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕДЖ" ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02126107ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сканер- ID: UA-2020-12-07-003284-a
- Дата створення : 07.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7585289
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ "ЛУЦЬКИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕДЖ" ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02126107ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Системний блок- ID: UA-2020-12-07-004562-c
- Дата створення : 07.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7584260
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ "ЛУЦЬКИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕДЖ" ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02126107ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Системний блок- ID: UA-2020-12-07-002743-a
- Дата створення : 07.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7582373
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ "ЛУЦЬКИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕДЖ" ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02126107ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 – 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) (Персональні комп’ют...×-
ДК 021:2015 – 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) (Персональні комп’ютери)
- ID: UA-2018-11-23-000431-a
- Дата створення : 23.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2787253
Луцький педагогічний коледж ЄДРПОУ: 02126107ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Персональні комп’ютери- ID: UA-2018-12-18-001117-b
- Дата створення : 18.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2755904
Луцький педагогічний коледж ЄДРПОУ: 02126107ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Персональні комп’ютери- ID: UA-2018-11-05-001815-b
- Дата створення : 05.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2619004
Луцький педагогічний коледж ЄДРПОУ: 02126107ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Комп’ютерне обладнання» за кодом ДК 021:2015 – 30210000-4 Машини для обробки даних (апар...×-
«Комп’ютерне обладнання» за кодом ДК 021:2015 – 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
- ID: UA-2017-12-26-000895-a
- Дата створення : 26.12.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1514965
Луцький педагогічний коледж ЄДРПОУ: 02126107ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 – 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) (Комп’ютерне обладна...×-
ДК 021:2015 – 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) (Комп’ютерне обладнання)
- ID: UA-2017-11-25-000026-b
- Дата створення : 25.11.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1510324
Луцький педагогічний коледж ЄДРПОУ: 02126107ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -