-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Папір офісний А4- ID: UA-2026-04-13-002165-a
- Дата створення : 13.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28897052
Орининська сільська рада ЄДРПОУ: 04407052ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Папір офісний А4- ID: UA-2025-07-22-003769-a
- Дата створення : 22.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25937644
Орининська сільська рада ЄДРПОУ: 04407052ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцтовари- ID: UA-2025-06-26-002443-a
- Дата створення : 26.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25719813
Орининська сільська рада ЄДРПОУ: 04407052ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісне приладдя- ID: UA-2025-03-21-004898-a
- Дата створення : 21.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24786300
Орининська сільська рада ЄДРПОУ: 04407052ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Папір офісний А4- ID: UA-2024-12-11-013171-a
- Дата створення : 11.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23627791
Орининська сільська рада ЄДРПОУ: 04407052ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцелярські товари- ID: UA-2024-05-20-002681-a
- Дата створення : 20.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21596971
Орининська сільська рада ЄДРПОУ: 04407052ДК 021:2015: 30192700-8 Канцелярські товариЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
папки швидкозшивачі- ID: UA-2024-02-06-007620-a
- Дата створення : 06.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20652691
Орининська сільська рада ЄДРПОУ: 04407052ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцтовари- ID: UA-2023-10-26-002341-a
- Дата створення : 26.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19418996
Орининська сільська рада ЄДРПОУ: 04407052ДК 021:2015: 30192700-8 Канцелярські товариЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцтовари- ID: UA-2023-02-14-010866-a
- Дата створення : 14.02.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16972628
Орининська сільська рада ЄДРПОУ: 04407052ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцтовари- ID: UA-2023-02-14-010190-a
- Дата створення : 14.02.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16971952
Орининська сільська рада ЄДРПОУ: 04407052ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцтовари- ID: UA-2022-12-14-008334-a
- Дата створення : 14.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16252268
Орининська сільська рада ЄДРПОУ: 04407052ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцтовари- ID: UA-2022-11-14-001003-a
- Дата створення : 14.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15854795
Орининська сільська рада ЄДРПОУ: 04407052ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Папір офісний А4- ID: UA-2022-07-14-004799-a
- Дата створення : 14.07.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14905193
Орининська сільська рада ЄДРПОУ: 04407052ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцтовари- ID: UA-2022-07-11-005458-a
- Дата створення : 11.07.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14880575
Орининська сільська рада ЄДРПОУ: 04407052ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцтовари- ID: UA-2022-07-11-004147-a
- Дата створення : 11.07.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14879261
Орининська сільська рада ЄДРПОУ: 04407052ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -