-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Папір офісний А4
Тендер Prozorro UA-2026-04-13-002165-a
Завершена
40 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
741889401eb14264821ef9e5bcbb35c2
Внутрішній номер закупівлі:
28897052
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-13-002165-a
Замовник:
Орининська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04407052
-
Адреса:
32331, Україна, Хмельницька область, село Оринин, вул.Шевченка Тараса,72
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ленга Вадим Іванович +380680384049 OrininLenga@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
40 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.04.2026 11:15 - 18.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.04.2026 11:15 - 21.04.2026 00:00
Аукціон:
21.04.2026 15:58 - 21.04.2026 16:21
Період кваліфікації:
21.04.2026 16:21 - 24.04.2026 13:55
Період завантаження договору:
30.04.2026 00:00 - 10.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴40 000.00 Папір офісний А4