-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Папір офісний А4
Тендер Prozorro UA-2025-07-22-003769-a
Завершена
30 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 300.00 UAH
мін. крок: 1% або 300.00 UAH
Номер:
eca1bb54f8354f11b3f4808c49e23913
Внутрішній номер закупівлі:
25937644
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-07-22-003769-a
Замовник:
Орининська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04407052
-
Адреса:
32331, Україна, Хмельницька область, село Оринин, вул.Шевченка Тараса,72
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ленга Вадим Іванович +380680384049 OrininLenga@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
30 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.07.2025 11:43 - 27.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
22.07.2025 11:43 - 30.07.2025 11:37
Аукціон:
31.07.2025 12:11 - 31.07.2025 12:46
Період кваліфікації:
31.07.2025 12:46 - 06.08.2025 13:37
Період завантаження договору:
12.08.2025 00:00 - 22.08.2025 00:00
Проект договору:
Завантажити
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴30 000.00 Папір офісний А4