-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 24959200-3 - Спеціалізована хімічна продукція (Германій (пластини)) (24959200...×-
ДК 021:2015: 24959200-3 - Спеціалізована хімічна продукція (Германій (пластини)) (24959200-3 - Хімічні речовини у вигляді пластин)
- ID: UA-2026-07-28-012596-a
- Дата створення : 28.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29935149
Інститут фізики напівпровідників ім. В.Є. Лашкарьова НАН України ЄДРПОУ: 05416952ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 24950000-8 ― Спеціалізована хімічна продукція (Пластини антимоніду індію (InS...×-
ДК 021:2015: 24950000-8 ― Спеціалізована хімічна продукція (Пластини антимоніду індію (InSb)) (24959200-3 - Хімічні речовини у вигляді пластин)
- ID: UA-2026-06-04-011994-a
- Дата створення : 04.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29442144
Інститут фізики напівпровідників ім. В.Є. Лашкарьова НАН України ЄДРПОУ: 05416952ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 24950000-8 ― Спеціалізована хімічна продукція (Пластини антимоніду індію GALA...×-
ДК 021:2015: 24950000-8 ― Спеціалізована хімічна продукція (Пластини антимоніду індію GALAXY) (24959200-3 - Хімічні речовини у вигляді пластин)
- ID: UA-2025-07-30-005218-a
- Дата створення : 30.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26009275
Інститут фізики напівпровідників ім. В.Є. Лашкарьова НАН України ЄДРПОУ: 05416952ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 24950000-8 ― Спеціалізована хімічна продукція (Пластини антимоніду індію GALA...×-
ДК 021:2015: 24950000-8 ― Спеціалізована хімічна продукція (Пластини антимоніду індію GALAXY або еквівалент) (24959200-3 - Хімічні речовини у вигляді пластин)
- ID: UA-2025-07-15-010522-a
- Дата створення : 15.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25886633
Інститут фізики напівпровідників ім. В.Є. Лашкарьова НАН України ЄДРПОУ: 05416952ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
2495:(2025) - ДК 021:2015: 24950000-8 - Спеціалізована хімічна продукція (Пластини германі...×-
2495:(2025) - ДК 021:2015: 24950000-8 - Спеціалізована хімічна продукція (Пластини германієві, 10 мм*10 мм)
- ID: UA-2025-06-11-013126-a
- Дата створення : 11.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25577760
Інститут фізики напівпровідників ім. В.Є. Лашкарьова НАН України ЄДРПОУ: 05416952ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 24959200-3 — Хімічні речовини у вигляді пластин (ПЛАСТИНА ДЛЯ ТОНКОШАРОВОЇ ХР...×-
ДК 021:2015: 24959200-3 — Хімічні речовини у вигляді пластин (ПЛАСТИНА ДЛЯ ТОНКОШАРОВОЇ ХРОМАТОГРАФІЇ з силікагелем 60 F254 на алюмінієвій основі, 20 штук, розмір 5 х 7,5 см, 20ШТ)
- ID: UA-2025-05-27-005789-a
- Дата створення : 27.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25423565
Інститут фізики напівпровідників ім. В.Є. Лашкарьова НАН України ЄДРПОУ: 05416952ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 24950000-8 ― Спеціалізована хімічна продукція (Пластини антимоніду індію GALA...×-
ДК 021:2015: 24950000-8 ― Спеціалізована хімічна продукція (Пластини антимоніду індію GALAXY) (24959200-3 - Хімічні речовини у вигляді пластин)
- ID: UA-2024-12-23-019469-a
- Дата створення : 23.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23830243
Інститут фізики напівпровідників ім. В.Є. Лашкарьова НАН України ЄДРПОУ: 05416952ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 24950000-8 ― Спеціалізована хімічна продукція (Пластини антимоніду індію GALA...×-
ДК 021:2015: 24950000-8 ― Спеціалізована хімічна продукція (Пластини антимоніду індію GALAXY або еквівалент) (24959200-3 - Хімічні речовини у вигляді пластин)
- ID: UA-2024-12-13-019117-a
- Дата створення : 13.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23679528
Інститут фізики напівпровідників ім. В.Є. Лашкарьова НАН України ЄДРПОУ: 05416952ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 24950000-8 ― Спеціалізована хімічна продукція (Пластини антимоніду індію GALA...×-
ДК 021:2015: 24950000-8 ― Спеціалізована хімічна продукція (Пластини антимоніду індію GALAXY або еквівалент) (24959200-3 - Хімічні речовини у вигляді пластин)
- ID: UA-2024-12-07-000997-a
- Дата створення : 07.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23567554
Інститут фізики напівпровідників ім. В.Є. Лашкарьова НАН України ЄДРПОУ: 05416952ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 24950000-8 ― Спеціалізована хімічна продукція (Пластини кремнієві, Ø 100 мм)...×-
ДК 021:2015: 24950000-8 ― Спеціалізована хімічна продукція (Пластини кремнієві, Ø 100 мм) (24959200-3 - Хімічні речовини у вигляді пластин)
- ID: UA-2024-10-29-014364-a
- Дата створення : 29.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23066144
Інститут фізики напівпровідників ім. В.Є. Лашкарьова НАН України ЄДРПОУ: 05416952ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 24950000-8 ― Спеціалізована хімічна продукція (Пластини кремнієві, Ø 100 мм)...×-
ДК 021:2015: 24950000-8 ― Спеціалізована хімічна продукція (Пластини кремнієві, Ø 100 мм) (24959200-3 - Хімічні речовини у вигляді пластин)
- ID: UA-2024-10-29-006664-a
- Дата створення : 29.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23058556
Інститут фізики напівпровідників ім. В.Є. Лашкарьова НАН України ЄДРПОУ: 05416952ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 24950000-8 ― Спеціалізована хімічна продукція (Пластини германієві, 10 мм * 1...×-
ДК 021:2015: 24950000-8 ― Спеціалізована хімічна продукція (Пластини германієві, 10 мм * 10 мм) (24959200-3 - Хімічні речовини у вигляді пластин)
- ID: UA-2024-10-23-012056-a
- Дата створення : 23.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22996794
Інститут фізики напівпровідників ім. В.Є. Лашкарьова НАН України ЄДРПОУ: 05416952ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 24950000-8 ― Спеціалізована хімічна продукція (Пластини кремнієві, Ø 100 мм)...×-
ДК 021:2015: 24950000-8 ― Спеціалізована хімічна продукція (Пластини кремнієві, Ø 100 мм) (24959200-3 - Хімічні речовини у вигляді пластин)
- ID: UA-2024-10-10-009377-a
- Дата створення : 10.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22852952
Інститут фізики напівпровідників ім. В.Є. Лашкарьова НАН України ЄДРПОУ: 05416952ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 24950000-8 ― Спеціалізована хімічна продукція (Пластини кремнієві, Ø 100 мм)...×-
ДК 021:2015: 24950000-8 ― Спеціалізована хімічна продукція (Пластини кремнієві, Ø 100 мм) (24959200-3 - Хімічні речовини у вигляді пластин)
- ID: UA-2024-10-06-000402-a
- Дата створення : 06.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22800636
Інститут фізики напівпровідників ім. В.Є. Лашкарьова НАН України ЄДРПОУ: 05416952ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 24950000-8 ― Спеціалізована хімічна продукція (Пластини германієві, 10*10 мм)...×-
ДК 021:2015: 24950000-8 ― Спеціалізована хімічна продукція (Пластини германієві, 10*10 мм) (24959200-3 - Хімічні речовини у вигляді пластин)
- ID: UA-2024-09-27-005862-a
- Дата створення : 27.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22728168
Інститут фізики напівпровідників ім. В.Є. Лашкарьова НАН України ЄДРПОУ: 05416952ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -