-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 24950000-8 ― Спеціалізована хімічна продукція (Пластини антимоніду індію (InSb)) (24959200-3 - Хімічні речовини у вигляді пластин)
Тендер Prozorro UA-2026-06-04-011994-a
Торги не відбулися
250 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
9c6fcabefd0c42aabe93735f87c594d7
Внутрішній номер закупівлі:
29442144
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-04-011994-a
Замовник:
Інститут фізики напівпровідників ім. В.Є. Лашкарьова НАН України
×
-
Код ЄДРПОУ:
05416952
-
Адреса:
03028, Україна, м. Київ, Київ, Проспект Науки будинок 41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мороз Галина Іванівна +380445255575 galina.ook@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
250 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.06.2026 16:07 - 09.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.06.2026 16:07 - 12.06.2026 16:06
Аукціон:
з 15.06.2026 11:57
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴250 000.00 Пластини антимоніду індію (InSb)