• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

ДК 021:2015: 24950000-8 ― Спеціалізована хімічна продукція (Пластини антимоніду індію GALAXY) (24959200-3 - Хімічні речовини у вигляді пластин)

Завершена

120 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 9a2555b0e9904c0e993d5b2cede039e2
Внутрішній номер закупівлі: 26009275
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-07-30-005218-a   
Замовник: Інститут фізики напівпровідників ім. В.Є. Лашкарьова НАН України
Контактна особа: Мороз Галина Іванівна +380445255575 galina.ook@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: UA-2025-07-15-010522-a
Очікувана вартість: 120 000.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Пластини антимоніду індію GALAXY
Код ДК 021:2015: 24959200-3 Хімічні речовини у вигляді пластин
Кількість 4 штука
Період постачання до 31.10.2025
Місце постачання 03028, Україна, м. Київ, м.Київ, проспект Науки, 45 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю «РЕВАНШ СЕРВІС 3000»
Ціна пропозиції 120 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.07.2025 13:33
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 23acba4bbb5c4f398e164c64870f702d
Ідентифікатор договору: UA-2025-07-30-005218-a-a1
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю «РЕВАНШ СЕРВІС 3000»
Номер договору: 101/03-25
Сума договору: 120 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 100 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 28.07.2025 00:00 - 31.10.2025 23:59
Дата підписання: 28.07.2025 00:00
Статус:
Підписаний
Договір №101-03-25
Договір 101-03-25 (в машинозчитувальному форматі)