-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Агрохімічна продукція (ДК 021:2015 - 24450000-3) (Антисептики та рідкі форми дезінфікуючих...×-
Агрохімічна продукція (ДК 021:2015 - 24450000-3) (Антисептики та рідкі форми дезінфікуючих засобів (пероксид водню)
- ID: UA-2026-09-02-013041-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271764
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ІНСТИТУТ СЕРЦЯ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ» ЄДРПОУ: 38831595ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 13 годин (до 05.09.26 00:00)
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Агрохімічна продукція (ДК 021:2015 - 24450000-3) (дезінфекційні засоби)- ID: UA-2026-06-09-013908-a
- Дата створення : 09.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29486381
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ІНСТИТУТ СЕРЦЯ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ» ЄДРПОУ: 38831595ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Агрохімічна продукція (ДК 021:2015 - 24450000-3) (дезінфекційні засоби)- ID: UA-2026-06-03-011319-a
- Дата створення : 03.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29426875
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ІНСТИТУТ СЕРЦЯ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ» ЄДРПОУ: 38831595ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Агрохімічна продукція (ДК 021:2015 - 24450000-3) (Антисептики та рідкі форми дезінфікуючих...×-
Агрохімічна продукція (ДК 021:2015 - 24450000-3) (Антисептики та рідкі форми дезінфікуючих засобів)
- ID: UA-2026-05-25-012799-a
- Дата створення : 25.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29331497
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ІНСТИТУТ СЕРЦЯ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ» ЄДРПОУ: 38831595ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Агрохімічна продукція (ДК 021:2015 - 24450000-3) (дезінфекційні засоби)- ID: UA-2026-05-22-003237-a
- Дата створення : 22.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29308018
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ІНСТИТУТ СЕРЦЯ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ» ЄДРПОУ: 38831595ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Агрохімічна продукція (ДК 021:2015 - 24450000-3) (Антисептики та рідкі форми дезінфікуючих...×-
Агрохімічна продукція (ДК 021:2015 - 24450000-3) (Антисептики та рідкі форми дезінфікуючих засобів (пероксид водню)
- ID: UA-2026-03-18-013075-a
- Дата створення : 18.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28650560
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ІНСТИТУТ СЕРЦЯ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ» ЄДРПОУ: 38831595ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
- 2
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Агрохімічна продукція (ДК 021:2015 - 24450000-3) (дезінфекційні засоби)- ID: UA-2026-02-17-009225-a
- Дата створення : 17.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28332768
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ІНСТИТУТ СЕРЦЯ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ» ЄДРПОУ: 38831595ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Агрохімічна продукція (ДК 021:2015 - 24450000-3) (Бланідас еко-стерил, 1,5 кг)- ID: UA-2025-10-31-009259-a
- Дата створення : 31.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26963048
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ІНСТИТУТ СЕРЦЯ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ» ЄДРПОУ: 38831595ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Агрохімічна продукція (ДК 021:2015 - 24450000-3) (Антисептики та рідкі форми дезінфікуючих...×-
Агрохімічна продукція (ДК 021:2015 - 24450000-3) (Антисептики та рідкі форми дезінфікуючих засобів) (пероксид водню 6%)
- ID: UA-2025-08-25-005509-a
- Дата створення : 25.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26228366
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ІНСТИТУТ СЕРЦЯ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ» ЄДРПОУ: 38831595ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Агрохімічна продукція (ДК 021:2015 - 24450000-3) (дезінфекційні засоби)- ID: UA-2025-06-11-012468-a
- Дата створення : 11.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25577106
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ІНСТИТУТ СЕРЦЯ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ» ЄДРПОУ: 38831595ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Агрохімічна продукція (ДК 021:2015 - 24450000-3) (дезінфекційні засоби)- ID: UA-2025-06-06-010714-a
- Дата створення : 06.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25536767
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ІНСТИТУТ СЕРЦЯ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ» ЄДРПОУ: 38831595ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Агрохімічна продукція (ДК 021:2015 - 24450000-3) (дезінфекційні засоби)- ID: UA-2025-05-02-011912-a
- Дата створення : 02.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25185211
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ІНСТИТУТ СЕРЦЯ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ» ЄДРПОУ: 38831595ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Агрохімічна продукція (ДК 021:2015 - 24450000-3) (дезінфекційні засоби)- ID: UA-2025-05-02-011579-a
- Дата створення : 02.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25184847
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ІНСТИТУТ СЕРЦЯ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ» ЄДРПОУ: 38831595ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Агрохімічна продукція (ДК 021:2015 - 24450000-3) (дезінфекційні засоби)- ID: UA-2025-04-10-013480-a
- Дата створення : 10.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24985786
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ІНСТИТУТ СЕРЦЯ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ» ЄДРПОУ: 38831595ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Агрохімічна продукція (ДК 021:2015 - 24450000-3) (Антисептики та рідкі форми дезінфікуючих...×-
Агрохімічна продукція (ДК 021:2015 - 24450000-3) (Антисептики та рідкі форми дезінфікуючих засобів (пероксид водню)
- ID: UA-2025-03-07-007281-a
- Дата створення : 07.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24648765
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ІНСТИТУТ СЕРЦЯ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ» ЄДРПОУ: 38831595ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -