-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Агрохімічна продукція (ДК 021:2015 - 24450000-3) (дезінфекційні засоби)
Тендер Prozorro UA-2026-06-09-013908-a
Завершена
304 900.00
UAH з ПДВ
Номер:
12b16ae8470d4314893f4042be5aa591
Внутрішній номер закупівлі:
29486381
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-09-013908-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ІНСТИТУТ СЕРЦЯ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
38831595
-
Адреса:
02166, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. БРАТИСЛАВСЬКА, 5-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Катерина Тимченко +380442916171 tcheart@ukr.net http://www.heart.kyiv.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
24450000-3 Агрохімічна продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
304 900.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.06.2026 17:29 - 14.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.06.2026 17:29 - 17.06.2026 00:00
Аукціон:
з 17.06.2026 14:23
Період кваліфікації:
17.06.2026 00:00 - 22.06.2026 16:41
Період завантаження договору:
28.06.2026 00:00 - 08.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴304 900.00 Агрохімічна продукція (ДК 021:2015 - 24450000-3) (дезінфекційні засоби)