• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Агрохімічна продукція (ДК 021:2015 - 24450000-3) (дезінфекційні засоби)

Завершена

650 370.00 UAH з ПДВ
Номер: eb8a9f68f3f54d148d94587b385a62d8
Внутрішній номер закупівлі: 29426875
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-03-011319-a   
Замовник: ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ІНСТИТУТ СЕРЦЯ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ»
Контактна особа: Катерина Тимченко +380442916171 tcheart@ukr.net http://www.heart.kyiv.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 650 370.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 03.06.2026 15:51 - 08.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.06.2026 15:51 - 11.06.2026 00:00
Аукціон: з 11.06.2026 14:42
Період кваліфікації: 11.06.2026 00:00 - 16.06.2026 15:19
Період завантаження договору: 22.06.2026 00:00 - 02.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴650 370.00 Агрохімічна продукція (ДК 021:2015 - 24450000-3) (дезінфекційні засоби)