-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Дезінфекційні засоби (ДК 021:2015- 24455000-8): 1. СефДез хенд, 1 л з помпою (флакон) аб...×-
Дезінфекційні засоби (ДК 021:2015- 24455000-8): 1. СефДез хенд, 1 л з помпою (флакон) або еквівалент; 2. БактеріоДез софт, 5 л (каністра) або еквівалент; 3. Терразім, 1,5 кг з мірною ложкою (відро) або еквівалент.
- ID: UA-2021-11-24-013897-a
- Дата створення : 24.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12678197
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЦЕНТР ПСИХІЧНОГО ЗДОРОВ'Я І МОНІТОРИНГУ НАРКОТИКІВ ТА АЛКОГОЛЮ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 34476174ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Дезінфекційні засоби (ДК 021:2015 - 24455000-8 Дезінфекційні засоби 7 Лотів): Лот №1 Бакт...×-
Дезінфекційні засоби (ДК 021:2015 - 24455000-8 Дезінфекційні засоби 7 Лотів): Лот №1 БактеріоДез екстра або еквівалент, 1 л (флакон); Лот №2 ДезТаб нью таблетки або еквівалент, 1 кг (банка); Лот №3 Терразім або еквівалент, 1,5 кг (відро з мірною ложкою); Лот №4 БактеріоДез нью гель або еквівалент, 1 л (флакон з дозатором); Лот №5 Вернедор-Преміум або еквівалент, 1л (флакон); Лот №6 Чистолайн-Універсал або еквівалент, 1л (флакон); Лот №7 Фан або еквівалент, 1л (флакон)
- ID: UA-2021-09-15-004972-b
- Дата створення : 15.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11533159
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЦЕНТР ПСИХІЧНОГО ЗДОРОВ'Я І МОНІТОРИНГУ НАРКОТИКІВ ТА АЛКОГОЛЮ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 34476174ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Дезінфекційні засоби (Неостерил безбарвний)- ID: UA-2020-12-15-012506-c
- Дата створення : 15.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7765029
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЦЕНТР ПСИХІЧНОГО ЗДОРОВ'Я І МОНІТОРИНГУ НАРКОТИКІВ ТА АЛКОГОЛЮ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 34476174ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Дезінфекційні засоби (5 Лотів) : (Лот №1 - Еконорм Дез Лайт або еквівалент; Лот №2 - Неост...×-
Дезінфекційні засоби (5 Лотів) : (Лот №1 - Еконорм Дез Лайт або еквівалент; Лот №2 - Неостерил безбарвний або еквівалент; Лот №3 - Парастерил або еквівалент; Лот №4 - Тералін протект або еквівалент; Лот №5 - Хлоросан або еквівалент)
- ID: UA-2020-06-16-002505-c
- Дата створення : 16.06.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5283224
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЦЕНТР ПСИХІЧНОГО ЗДОРОВ'Я І МОНІТОРИНГУ НАРКОТИКІВ ТА АЛКОГОЛЮ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 34476174ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Дезінфекційні засоби (Неостерил безбарвний)- ID: UA-2020-04-09-003357-b
- Дата створення : 09.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4792163
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЦЕНТР ПСИХІЧНОГО ЗДОРОВ'Я І МОНІТОРИНГУ НАРКОТИКІВ ТА АЛКОГОЛЮ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 34476174ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Дезінфекційні засоби (Дез ТАБ нью; Терралін протект)- ID: UA-2020-04-09-002578-b
- Дата створення : 09.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4790631
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЦЕНТР ПСИХІЧНОГО ЗДОРОВ'Я І МОНІТОРИНГУ НАРКОТИКІВ ТА АЛКОГОЛЮ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 34476174ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Дезінфекційні засоби 5 лотів (лот № 1 - Терралін протект або еквівалент, лот № 2 - Неостер...×-
Дезінфекційні засоби 5 лотів (лот № 1 - Терралін протект або еквівалент, лот № 2 - Неостерил безбарвний або еквівалент, лот № 3 - Хлоросан або еквівалент, лот № 4 - Вернедор Плюс або еквівалент, лот № 5 - ЕконормDEZЛайт або еквівалент).
- ID: UA-2019-05-22-000090-a
- Дата створення : 22.05.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3391409
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЦЕНТР ПСИХІЧНОГО ЗДОРОВ'Я І МОНІТОРИНГУ НАРКОТИКІВ ТА АЛКОГОЛЮ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 34476174ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Дезінфекційні засоби (Неостерил безбарвний; Терралін протект; Хлоросан; Вернедор Плюс; Ман...×-
Дезінфекційні засоби (Неостерил безбарвний; Терралін протект; Хлоросан; Вернедор Плюс; Маносепт; Гігасепт АФ форте нью).
- ID: UA-2019-04-19-000413-c
- Дата створення : 19.04.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3281962
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЦЕНТР ПСИХІЧНОГО ЗДОРОВ'Я І МОНІТОРИНГУ НАРКОТИКІВ ТА АЛКОГОЛЮ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 34476174ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяТорги відміненоТорги відмінено -