-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Дезінфекційні засоби 5 лотів (лот № 1 - Терралін протект або еквівалент, лот № 2 - Неостерил безбарвний або еквівалент, лот № 3 - Хлоросан або еквівалент, лот № 4 - Вернедор Плюс або еквівалент, лот № 5 - ЕконормDEZЛайт або еквівалент).
Тендер Prozorro UA-2019-05-22-000090-a
Завершена
334 600.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 20.00 UAH
мін. крок: 0% або 20.00 UAH
Номер:
ba75e5dfdc9442e39207d814437495d5
Внутрішній номер закупівлі:
3391409
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-05-22-000090-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЦЕНТР ПСИХІЧНОГО ЗДОРОВ'Я І МОНІТОРИНГУ НАРКОТИКІВ ТА АЛКОГОЛЮ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34476174
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Грушевського, буд. 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Соловйова +3807705768 cznpd@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
24450000-3 Агрохімічна продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
334 600.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.05.2019 09:12 - 28.05.2019 23:59
Період прийому пропозицій:
22.05.2019 09:12 - 07.06.2019 23:59
Аукціон:
10.06.2019 13:57 - 10.06.2019 15:54
Період кваліфікації:
10.06.2019 15:54 - 14.06.2019 14:52
Період завантаження договору:
10.06.2019 15:54 - 30.06.2019 15:54
Тендерна документація
- Лот №1 ₴132 400.00 Терралін протект або еквівалент
- Лот №2 ₴57 000.00 Неостерил безбарвний або еквівалент
- Лот №3 ₴115 200.00 Хлоросан або еквівалент
- Лот №4 ₴4 000.00 Вернедор Плюс або еквівалент
- Лот №5 ₴26 000.00 ЕконормDEZЛайт або еквівалент).