-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Дезінфекційні засоби (ДК 021:2015 - 24455000-8 Дезінфекційні засоби 7 Лотів): Лот №1 БактеріоДез екстра або еквівалент, 1 л (флакон); Лот №2 ДезТаб нью таблетки або еквівалент, 1 кг (банка); Лот №3 Терразім або еквівалент, 1,5 кг (відро з мірною ложкою); Лот №4 БактеріоДез нью гель або еквівалент, 1 л (флакон з дозатором); Лот №5 Вернедор-Преміум або еквівалент, 1л (флакон); Лот №6 Чистолайн-Універсал або еквівалент, 1л (флакон); Лот №7 Фан або еквівалент, 1л (флакон)
Тендер Prozorro UA-2021-09-15-004972-b
Завершена
212 070.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 21.15 UAH
мін. крок: 0% або 21.15 UAH
Номер:
38f3fd3c064c48d18e4b2147e4e9e9d7
Внутрішній номер закупівлі:
11533159
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-15-004972-b
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЦЕНТР ПСИХІЧНОГО ЗДОРОВ'Я І МОНІТОРИНГУ НАРКОТИКІВ ТА АЛКОГОЛЮ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34476174
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Грушевського, буд. 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Інна Володимирівна Безсмертна +380567708090 cznpd@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
24450000-3 Агрохімічна продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
212 070.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.09.2021 11:57 - 23.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
15.09.2021 11:57 - 03.10.2021 21:53
Аукціон:
04.10.2021 11:04 - 04.10.2021 16:18
Період кваліфікації:
04.10.2021 16:18 - 19.10.2021 17:25
Період завантаження договору:
11.10.2021 16:54 - 31.10.2021 16:54
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴48 330.00 Лот №1 БактеріоДез екстра або еквівалент, 1 л (флакон), ДК 021:2015-24455000-8 Дезінфекційні засоби
- Лот №2 ₴96 000.00 Лот №2 ДезТаб нью таблетки або еквівалент, 1 кг (банка), ДК 021:2015-24455000-8 Дезінфекційні засоби
- Лот №3 ₴14 270.00 Лот №3 Терразім або еквівалент, 1,5 кг (відро з мірною ложкою), ДК 021:2015-24455000-8 Дезінфекційні засоби
- Лот №4 ₴25 740.00 Лот №4 БактеріоДез нью гель або еквівалент, 1 л (флакон з дозатором), ДК 021:2015-24455000-8 Дезінфекційні засоби
- Лот №5 ₴4 230.00 Лот №5 Вернедор-Преміум або еквівалент, 1л (флакон), ДК 021:2015-24455000-8 Дезінфекційні засоби
- Лот №6 ₴10 000.00 Лот №6 Чистолайн-Універсал або еквівалент, 1л (флакон), ДК 021:2015-24455000-8 Дезінфекційні засоби
- Лот №7 ₴13 500.00 Лот №7 Фан або еквівалент, 1л (флакон), ДК 021:2015-24455000-8 Дезінфекційні засоби