-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Книги для реалізації проєкту "Книжкова опора" для Центральної публічної бібліоте...×-
Книги для реалізації проєкту "Книжкова опора" для Центральної публічної бібліотеки Централізованої бібліотечної системи Хмельницької міської територіальної громади
- ID: UA-2026-09-03-000220-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273657
УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02231293ДК 021:2015: 22110000-4 Друковані книгиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення та придбання друкованих книг за кодом ДК 021:2015:22110000-4: Друковані книги...×-
Виготовлення та придбання друкованих книг за кодом ДК 021:2015:22110000-4: Друковані книги
- ID: UA-2026-09-02-007239-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266035
УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02231293ДК 021:2015: 22110000-4 Друковані книгиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Книги для реалізації проєкту "Еко-простір "ЄДНІСТЬ" для бібліотеки-філії №1...×-
Книги для реалізації проєкту "Еко-простір "ЄДНІСТЬ" для бібліотеки-філії №14 Централізованої бібліотечної системи Хмельницької міської територіальної громади
- ID: UA-2026-08-03-010340-a
- Дата створення : 03.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29978786
УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02231293ДК 021:2015: 22110000-4 Друковані книгиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Книги для реалізації проєкту "Еко-простір "ЄДНІСТЬ" для бібліотеки-філії №1...×-
Книги для реалізації проєкту "Еко-простір "ЄДНІСТЬ" для бібліотеки-філії №14 Централізованої бібліотечної системи Хмельницької міської територіальної громади
- ID: UA-2026-08-03-010224-a
- Дата створення : 03.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29978668
УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02231293ДК 021:2015: 22110000-4 Друковані книгиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Книги для поповнення фондів бібліотек- ID: UA-2026-07-27-011583-a
- Дата створення : 27.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29922218
УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02231293ДК 021:2015: 22110000-4 Друковані книгиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Виготовлення та придбання друкованих книг за кодом ДК 021:2015:22110000-4: Друковані книги...×-
Виготовлення та придбання друкованих книг за кодом ДК 021:2015:22110000-4: Друковані книги
- ID: UA-2026-07-21-004473-a
- Дата створення : 21.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29866079
УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02231293ДК 021:2015: 22110000-4 Друковані книгиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Книга "Читанка: Україна від А до Я"- ID: UA-2026-07-15-007233-a
- Дата створення : 15.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29822799
УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02231293ДК 021:2015: 22110000-4 Друковані книгиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Книги для поповнення фондів бібліотек за кодом ДК 021:2015:22110000-4: Друковані книги- ID: UA-2026-06-01-008114-a
- Дата створення : 01.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29396484
УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02231293ДК 021:2015: 22110000-4 Друковані книгиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Книги для поповнення фондів бібліотек за кодом ДК 021:2015:22110000-4: Друковані книги- ID: UA-2026-05-28-007084-a
- Дата створення : 28.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29370598
УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02231293ДК 021:2015: 22110000-4 Друковані книгиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Книги для поповнення фондів бібліотек за кодом ДК 021:2015:22110000-4: Друковані книги- ID: UA-2026-05-12-015001-a
- Дата створення : 12.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29201822
УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02231293ДК 021:2015: 22110000-4 Друковані книгиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Виготовлення та придбання друкованих книг за кодом ДК 021:2015:22110000-4: Друковані книги...×-
Виготовлення та придбання друкованих книг за кодом ДК 021:2015:22110000-4: Друковані книги
- ID: UA-2026-04-25-000072-a
- Дата створення : 25.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29029090
УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02231293ДК 021:2015: 22110000-4 Друковані книгиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Книга Почесних громадян Хмельницької міської територіальної громади- ID: UA-2026-04-22-011998-a
- Дата створення : 22.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28995360
УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02231293ДК 021:2015: 22110000-4 Друковані книгиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Книги для поповнення фондів бібліотек за кодом ДК 021:2015:22110000-4: Друковані книги- ID: UA-2026-04-20-012478-a
- Дата створення : 20.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28969610
УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02231293ДК 021:2015: 22110000-4 Друковані книгиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Книга «Берегиня. Хмельницька антологія", упорядник Володимир Олійник- ID: UA-2026-04-16-014007-a
- Дата створення : 16.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28942843
УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02231293ДК 021:2015: 22110000-4 Друковані книгиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Книга «Сапфір - камінь ангельський", автор Леонід Саварчук- ID: UA-2026-04-16-013979-a
- Дата створення : 16.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28942815
УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02231293ДК 021:2015: 22110000-4 Друковані книгиЗавершена -