• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Книги для поповнення фондів бібліотек за кодом ДК 021:2015:22110000-4: Друковані книги

Завершена

103 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 0a71cd854eb34b9894f2643b97b7d71c
Внутрішній номер закупівлі: 29370598
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-28-007084-a   
Замовник: УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Тетяна Забавчук +380382703525 kultura_xm@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 22110000-4 Друковані книгиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 103 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 28.05.2026 13:52 - 02.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 28.05.2026 13:52 - 05.06.2026 13:45
Аукціон: 08.06.2026 13:42 - 08.06.2026 14:11
Період кваліфікації: 08.06.2026 14:11 - 10.06.2026 15:43
Період завантаження договору: 16.06.2026 00:00 - 26.06.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴103 000.00 Книги для поповнення фондів бібліотек за кодом ДК 021:2015:22110000-4: Друковані книги