-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 — 18920000-4 — Сумки- ID: UA-2026-09-03-002079-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275534
Головне управління справами Міністерства оборони України ЄДРПОУ: 24978319ДК 021:2015: 18920000-4 СумкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 — 18920000-4 — Сумки.- ID: UA-2026-06-18-006608-a
- Дата створення : 18.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29579707
Головне управління справами Міністерства оборони України ЄДРПОУ: 24978319ДК 021:2015: 18920000-4 СумкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:18921000-1 — Валізи.- ID: UA-2026-06-18-005899-a
- Дата створення : 18.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29579005
Головне управління справами Міністерства оборони України ЄДРПОУ: 24978319ДК 021:2015: 18921000-1 ВалізиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
18920000-4 - Сумки (Ящик для зберігання та перенесення документів )- ID: UA-2026-05-20-001329-a
- Дата створення : 20.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29277271
Головне управління справами Міністерства оборони України ЄДРПОУ: 24978319ДК 021:2015: 18920000-4 СумкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Валіза для документів- ID: UA-2024-12-06-015199-a
- Дата створення : 06.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23563446
Головне управління справами Міністерства оборони України ЄДРПОУ: 24978319ДК 021:2015: 18920000-4 СумкиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Валіза для документів- ID: UA-2024-11-13-016951-a
- Дата створення : 13.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23243817
Головне управління справами Міністерства оборони України ЄДРПОУ: 24978319ДК 021:2015: 18920000-4 СумкиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
18920000-4 Сумки (Сумки картонні з емблемою, розмір 350х250х90)- ID: UA-2024-11-05-016439-a
- Дата створення : 05.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23141499
Головне управління справами Міністерства оборони України ЄДРПОУ: 24978319ДК 021:2015: 18920000-4 СумкиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Папка-портфель для документів- ID: UA-2024-10-30-001177-a
- Дата створення : 30.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23068854
Головне управління справами Міністерства оборони України ЄДРПОУ: 24978319ДК 021:2015: 18920000-4 СумкиТорги не відбулисяТорги не відбулися -