• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Валіза для документів

Завершена

39 100.00 UAH з ПДВ
Номер: 002ecef980b24eb0bfa16f49280b9a68
Внутрішній номер закупівлі: 23563446
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-12-06-015199-a   
Замовник: Головне управління справами Міністерства оборони України
Контактна особа: Чумак Володимир Петрович +380444544282 vl.p.chumak@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 18920000-4 СумкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: UA-2024-11-13-016951-a
Очікувана вартість: 39 100.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Валіза для документів (алюмінієва)
Код ДК 021:2015: 18920000-4 Сумки
Кількість 25 штука
Період постачання до 20.12.2024
Місце постачання 00000, Україна, м. Київ, м. Київ, проспект Повітряних Сил На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа-підприємець Петрук Владислав Максимович
Ціна пропозиції 39 100.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.12.2024 16:07
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 384e0484730a4947a7ee7d32952a14f1
Ідентифікатор договору: UA-2024-12-06-015199-a-c1
Постачальник: Фізична особа-підприємець Петрук Владислав Максимович
Номер договору: 1564
Сума договору: 39 100.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Валіза для документів (алюмінієва): 1 564.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 10.12.2024 00:00 - 31.12.2024 23:59
Дата підписання: 10.12.2024 00:00
Статус:
Виконаний
p7s
sign.p7s