-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ВЗ-07-26Т-БЗ/99: Чоботи гумові, код за ДК 021:2015 – 18810000-0 «Взуття різне, крім спорти...×-
ВЗ-07-26Т-БЗ/99: Чоботи гумові, код за ДК 021:2015 – 18810000-0 «Взуття різне, крім спортивного та захисного»
- ID: UA-2026-08-31-010121-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243399
Філія "Оператор припортових станцій" акціонерного товариства "Українська залізниця" ЄДРПОУ: 45270820ДК 021:2015: 18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисногоЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ВЗ-07-26Т-ВО/77: Чоботи шкіряні, код за ДК 021:2015 – 18810000-0 «Взуття різне, крім спорт...×-
ВЗ-07-26Т-ВО/77: Чоботи шкіряні, код за ДК 021:2015 – 18810000-0 «Взуття різне, крім спортивного та захисного»
- ID: UA-2026-07-22-005880-a
- Дата створення : 22.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29879805
Філія "Оператор припортових станцій" акціонерного товариства "Українська залізниця" ЄДРПОУ: 45270820ДК 021:2015: 18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисногоЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ВЗ-07-26Т-ВО/76: Чоботи гумові, код за ДК 021:2015 – 18810000-0 «Взуття різне, крім спорти...×-
ВЗ-07-26Т-ВО/76: Чоботи гумові, код за ДК 021:2015 – 18810000-0 «Взуття різне, крім спортивного та захисного»
- ID: UA-2026-07-22-003211-a
- Дата створення : 22.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29877140
Філія "Оператор припортових станцій" акціонерного товариства "Українська залізниця" ЄДРПОУ: 45270820ДК 021:2015: 18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисногоТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ЦПС-25Т_031_ВО: Чоботи шкіряні, код за ДК 021:2015 – 18810000-0 «Взуття різне, крім спорти...×-
ЦПС-25Т_031_ВО: Чоботи шкіряні, код за ДК 021:2015 – 18810000-0 «Взуття різне, крім спортивного та захисного»
- ID: UA-2025-08-29-007417-a
- Дата створення : 29.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26282313
Філія "Оператор припортових станцій" акціонерного товариства "Українська залізниця" ЄДРПОУ: 45270820ДК 021:2015: 18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисногоЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ЦПС-25Т_030_ВО: Чоботи гумові, код за ДК 021:2015 – 18810000-0 «Взуття різне, крім спортив...×-
ЦПС-25Т_030_ВО: Чоботи гумові, код за ДК 021:2015 – 18810000-0 «Взуття різне, крім спортивного та захисного»
- ID: UA-2025-08-29-004178-a
- Дата створення : 29.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26279113
Філія "Оператор припортових станцій" акціонерного товариства "Українська залізниця" ЄДРПОУ: 45270820ДК 021:2015: 18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисногоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ЦПС-24Т_002_БЗ: Чоботи, код за ДК 021:2015 - 18815000-5 «Чоботи»- ID: UA-2024-11-12-016022-a
- Дата створення : 12.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23225492
Філія "Оператор припортових станцій" акціонерного товариства "Українська залізниця" ЄДРПОУ: 45270820ДК 021:2015: 18815000-5 ЧоботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ЦПС-24Т_009_ВО: Чоботи, код за ДК 021-2015 – 18815000-5 «Чоботи»- ID: UA-2024-08-29-009195-a
- Дата створення : 29.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22443224
Філія "Оператор припортових станцій" акціонерного товариства "Українська залізниця" ЄДРПОУ: 45270820ДК 021:2015: 18815000-5 ЧоботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -