-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
15870000-7 Заправки та приправи Гвоздика мелена, ґатунок перший; Кумин (Зіра) мелений; Лим...×-
15870000-7 Заправки та приправи Гвоздика мелена, ґатунок перший; Кумин (Зіра) мелений; Лимонна кислота моногідрат харчова; Кмин мелений; Кориця мелена; Коріандр мелений, ДСТУ 8007; Кріп сушений; Куркума мелена; Лавровий лист цілий; М'ята сушена, перетерта; Орегано сушений; Паприка мелена, солодка; Перець чорний, мелений; Часник сушений, порошок; Тим'ян (Чебрець), сушений; Імбир мелений; Оцет столовий (розчин оцтової кислоти), 9%; Порошок гірчичний, сорт вищий, ДСТУ 4842; Цукор ванільний, ДСТУ 1009
- ID: UA-2026-01-14-010895-a
- Дата створення : 14.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27909496
ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
15870000-7 Заправки та приправи Гвоздика мелена, ґатунок перший; Порошок гірчичний, сорт...×-
15870000-7 Заправки та приправи Гвоздика мелена, ґатунок перший; Порошок гірчичний, сорт вищий, ДСТУ 4842; Кумин (Зіра) мелений; Імбир мелений; Лимонна кислота моногідрат харчова; Кмин мелений; Кориця мелена; Коріандр мелений, ДСТУ 8007; Кріп сушений; Куркума мелена; Лавровий лист цілий; М'ята сушена, перетерта; Орегано сушений; Паприка мелена, солодка; Перець чорний, мелений; Петрушка сушена; Цукор ванільний; Часник сушений, порошок; Тим'ян (Чебрець), сушений; Оцет столовий (розчин оцтової кислоти), 9%
- ID: UA-2025-03-07-001788-a
- Дата створення : 07.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24643276
ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
15870000-7 Заправки та приправи Гвоздика мелена, ґатунок перший; Порошок гірчичний, сорт в...×-
15870000-7 Заправки та приправи Гвоздика мелена, ґатунок перший; Порошок гірчичний, сорт вищий, ДСТУ 4842; Кумин (Зіра) мелений; Імбир мелений; Лимонна кислота моногідрат харчова; Кмин мелений; Кориця мелена; Коріандр мелений, ДСТУ 8007; Кріп сушений; Куркума мелена; Лавровий лист цілий; М'ята сушена, перетерта; Орегано сушений; Паприка мелена, солодка; Перець чорний, мелений; Петрушка сушена; Цукор ванільний; Часник сушений, порошок; Тим'ян (Чебрець), сушений; Оцет столовий (розчин оцтової кислоти), 9%
- ID: UA-2025-02-17-006578-a
- Дата створення : 17.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24448675
ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиТорги не відбулисяТорги відмінено -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 : 15870000-7 Заправки та приправи (Оцет столовий (розчин оцтової кислоти), 9%)- ID: UA-2024-08-27-005783-a
- Дата створення : 27.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22416626
ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лимонна кислота, Перець чорний, мелений, Код ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправи- ID: UA-2024-05-03-007037-a
- Дата створення : 03.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21475564
ДОБРОБУТ ПОЛТАВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43965125ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сіль харчова йодована, Код ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправи- ID: UA-2024-04-17-011881-a
- Дата створення : 17.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21328968
ДОБРОБУТ ПОЛТАВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43965125ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Оцет столовий 9%, Сода харчова, Код ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправи- ID: UA-2024-03-19-008910-a
- Дата створення : 19.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21060758
ДОБРОБУТ ПОЛТАВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43965125ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Оцет столовий 9%, Перець чорний мелений, Паприка мелена, Імбир мелений, Лавровий лист, Гво...×-
Оцет столовий 9%, Перець чорний мелений, Паприка мелена, Імбир мелений, Лавровий лист, Гвоздика мелена, Зіра, Кмин, Кориця мелена, Коріандр, Кріп сушений, Куркума, Лимонна кислота, Петрушка сушена, Сода харчова, Орегано, Часник сушений, Чебрець, Мускатний горіх мелений, Гірчиця суха, Цукор ванільний, М’ята сушена, Код ДК 021:2015: 15870000-7 - Заправки та приправи
- ID: UA-2024-01-16-005591-a
- Дата створення : 16.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20395215
ДОБРОБУТ ПОЛТАВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43965125ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Оцет столовий 9%, Перець чорний мелений, Паприка мелена, Імбир мелений, Лавровий лист, Гво...×-
Оцет столовий 9%, Перець чорний мелений, Паприка мелена, Імбир мелений, Лавровий лист, Гвоздика мелена, Зіра, Кмин, Кориця мелена, Коріандр, Кріп сушений, Куркума, Лимонна кислота, Петрушка сушена, Сода харчова, Орегано, Часник сушений, Чебрець, Мускатний горіх мелений, Гірчиця суха, Цукор ванільний, М’ята сушена, Код ДК 021:2015: 15870000-7 - Заправки та приправи
- ID: UA-2024-01-15-014531-a
- Дата створення : 15.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20388694
ДОБРОБУТ ПОЛТАВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43965125ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ванільний цукор, Зіра, Кислота лимонна, Кмин, Коріандр сухий, Куркума, Кріп сушений, Петру...×-
Ванільний цукор, Зіра, Кислота лимонна, Кмин, Коріандр сухий, Куркума, Кріп сушений, Петрушка сушена, Тим’ян, Гвоздика сушена, Перець чорний мелений, Код ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправки
- ID: UA-2024-01-15-014413-a
- Дата створення : 15.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20388574
ДОБРОБУТ ПОЛТАВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43965125ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сіль харчова, кам'яна, йодована, помел 1, кг, Код ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та...×-
Сіль харчова, кам'яна, йодована, помел 1, кг, Код ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправи
- ID: UA-2023-12-04-016067-a
- Дата створення : 04.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19890126
ДОБРОБУТ ПОЛТАВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43965125ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
15870000-7 Заправки та приправи- ID: UA-2023-10-10-008176-a
- Дата створення : 10.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19231987
КП Добробут полтавської громади Полтавської міської ради ЄДРПОУ: 43965125ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
15870000-7 Заправки та приправи- ID: UA-2023-08-08-011784-a
- Дата створення : 08.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18620368
КП Добробут полтавської громади Полтавської міської ради ЄДРПОУ: 43965125ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15870000-7 - Заправки та приправи- ID: UA-2023-06-08-001966-a
- Дата створення : 08.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18031046
КП Добробут полтавської громади Полтавської міської ради ЄДРПОУ: 43965125ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправи- ID: UA-2023-02-06-013488-a
- Дата створення : 06.02.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16873577
КП Добробут полтавської громади Полтавської міської ради ЄДРПОУ: 43965125ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиЗавершена -