-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 - 15850000-1 Макаронні вироби (макаронні вироби вищого гатунку з твердих сорті...×-
ДК 021:2015 - 15850000-1 Макаронні вироби (макаронні вироби вищого гатунку з твердих сортів пшениці, вермішель вищого гатунку з твердих сортів пшениці) для потреб ясла-садків на 2022 рік
- ID: UA-2022-01-26-005284-b
- Дата створення : 26.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13780880
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ СЄВЄРОДОНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ СЄВЄРОДОНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02141973ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 1 655 днів назад
-
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 - 15850000-1 Макаронні вироби (макаронні вироби та вермішель тоненька з тверди...×-
ДК 021:2015 - 15850000-1 Макаронні вироби (макаронні вироби та вермішель тоненька з твердих сортів пшениці вищого ґатунку) для потреб закладів загальної середньої освіти на 2022 рік
- ID: UA-2022-01-11-001984-a
- Дата створення : 11.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13569830
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ СЄВЄРОДОНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ СЄВЄРОДОНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02141973ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 1 657 днів назад
-
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 - 15850000-1 Макаронні вироби(макаронні вироби,вермішель) для потреб загальноо...×-
ДК 021:2015 - 15850000-1 Макаронні вироби(макаронні вироби,вермішель) для потреб загальноосвітніх шкіл на 2021 рік
- ID: UA-2021-05-19-001222-b
- Дата створення : 19.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9933060
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ СЄВЄРОДОНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ СЄВЄРОДОНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02141973ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 - 15850000-1 Макаронні вироби(макаронні вироби,вермішель)для потреб загальноос...×-
ДК 021:2015 - 15850000-1 Макаронні вироби(макаронні вироби,вермішель)для потреб загальноосвітніх шкіл на 2021 рік
- ID: UA-2021-04-26-001036-a
- Дата створення : 26.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9667751
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ СЄВЄРОДОНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ СЄВЄРОДОНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02141973ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 - 15850000-1 Макаронні вироби (макаронні вироби, вермішель) для потреб дитячих...×-
ДК 021:2015 - 15850000-1 Макаронні вироби (макаронні вироби, вермішель) для потреб дитячих дошкільних навчальних закладів на 2021 рік
- ID: UA-2021-03-19-008420-c
- Дата створення : 19.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9152545
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ СЄВЄРОДОНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ СЄВЄРОДОНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02141973ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 - 15850000-1 Макаронні вироби(макаронні вироби,вермішель)для потреб загальноос...×-
ДК 021:2015 - 15850000-1 Макаронні вироби(макаронні вироби,вермішель)для потреб загальноосвітніх шкіл на 2021 рік
- ID: UA-2021-03-19-002131-b
- Дата створення : 19.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9137526
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ СЄВЄРОДОНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ СЄВЄРОДОНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02141973ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021: 2015-15850000-1 Макаронні вироби- ID: UA-2021-01-27-013185-b
- Дата створення : 27.01.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8305163
Відділ освіти Військово-цивільної адміністрації міста Сєвєродонецьк Луганської області. ЄДРПОУ: 02141973ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ДК 021:2015 – 15850000-1 – макаронні вироби (макаронні вироби, вермішель)- ID: UA-2020-11-26-010287-b
- Дата створення : 26.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7411711
Відділ освіти Військово-цивільної адміністрації міста Сєвєродонецьк Луганської області. ЄДРПОУ: 02141973ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ДК 021:2015 – 15850000-1 – макаронні вироби (макаронні вироби, вермішель)- ID: UA-2020-09-16-008906-a
- Дата створення : 16.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6322801
Відділ освіти Військово-цивільної адміністрації міста Сєвєродонецьк Луганської області. ЄДРПОУ: 02141973ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
макаронні вироби- ID: UA-2020-05-29-005222-b
- Дата створення : 29.05.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5125757
Відділ освіти Сєвєродонецької міської ради ЄДРПОУ: 02141973ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ДК 021:2015-15850000-1 Макаронні вироби- ID: UA-2020-04-13-003515-b
- Дата створення : 13.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4810341
Відділ освіти Сєвєродонецької міської ради ЄДРПОУ: 02141973ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Макаронні вироби вищого гатунку- ID: UA-2019-04-15-001342-a
- Дата створення : 15.04.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3306203
Відділ освіти Сєвєродонецької міської ради ЄДРПОУ: 02141973ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Макаронні вироби вищого гатунку- ID: UA-2018-06-07-001695-a
- Дата створення : 07.06.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2144979
Відділ освіти Сєвєродонецької міської ради ЄДРПОУ: 02141973ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Макаронні вироби вищого гатунку- ID: UA-2018-02-21-002402-c
- Дата створення : 21.02.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1761545
Відділ освіти Сєвєродонецької міської ради ЄДРПОУ: 02141973ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Макаронні вироби вищого гатунку- ID: UA-2018-01-05-001341-a
- Дата створення : 05.01.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1647448
Відділ освіти Сєвєродонецької міської ради ЄДРПОУ: 02141973ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиЗавершена -