• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021:2015 - 15850000-1 Макаронні вироби(макаронні вироби,вермішель)для потреб загальноосвітніх шкіл на 2021 рік

Торги відмінено

332 500.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 662.50 UAH
Номер: dd7391b971d2428b84adb556f882896f
Внутрішній номер закупівлі: 9137526
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-03-19-002131-b   
Замовник: УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ СЄВЄРОДОНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ СЄВЄРОДОНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Павло Іванович Дерека +380500323046 derekapaulll815@ukr.net http://sevgoroo.at.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 332 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 662.50 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 9 975.00 UAH
Період уточнення: 19.03.2021 10:18 - 25.03.2021 23:00
Період прийому пропозицій: 19.03.2021 10:18 - 05.04.2021 00:00
Аукціон: 05.04.2021 12:23 - 05.04.2021 13:08
Період кваліфікації: з 05.04.2021 13:08
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Макаронні вироби вищого гатунку
Код ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні вироби
Кількість 10000 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації
Вермішель вищого гатунку
Код ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні вироби
Кількість 3300 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації

Інформація про скасування

Номер: 2bc210225662467c9c271859f5b09e02
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: У зв’язку із втратою чинності Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» від 14.10.2014 р. №1702-VII та набранням чинності Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» від 06.12.2019 № 361-IX
Період оскарження: 12.04.2021 14:44 - 23.04.2021 00:00
Дата опублікування: 12.04.2021 14:44
Дата виконання: 23.04.2021 00:03
Статус:
Виконано

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ПРОДСЕРВІС М"
Початкова пропозиція 291 270.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
276 108.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Відповіді на вимоги 11
Документи 67
Скарги 0
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРЛИНА СМАКУ"
Початкова пропозиція 299 250.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
276 640.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Відповіді на вимоги 11
Документи 158
Скарги 0
ФОП "ЗДОРОВЕЦЬ СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ"
Початкова пропозиція 319 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
279 167.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Відповіді на вимоги 11
Документи 60
Скарги 0
ФОП "БЕРЕЗІН ІГОР МИКОЛАЙОВИЧ"
Початкова пропозиція 325 850.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
279 300.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Відповіді на вимоги 11
Документи 32
Скарги 0
ФОП "РОМАНОВА МАРІЯ ПАВЛІВНА"
Початкова пропозиція 329 840.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
329 840.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Відповіді на вимоги 11
Документи 53
Скарги 0
ФОП "КОНЄВ ІГОР МИКОЛАЙОВИЧ"
Початкова пропозиція 332 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
332 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Відповіді на вимоги 11
Документи 10
Скарги 0