• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021:2015 - 15850000-1 Макаронні вироби (макаронні вироби вищого гатунку з твердих сортів пшениці, вермішель вищого гатунку з твердих сортів пшениці) для потреб ясла-садків на 2022 рік

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
    період кваліфікації завершився 1 655 днів назад
Пропозиції розглянуті

період кваліфікації завершився 1 655 днів назад

288 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 440.00 UAH
Номер: 94004d3c1d514a99a6fcc67a18be8684
Внутрішній номер закупівлі: 13780880
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-01-26-005284-b   
Замовник: УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ СЄВЄРОДОНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ СЄВЄРОДОНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Олена Загорянська +380956993320 zagoryanskaolena@ukr.net http://sd.osv.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 288 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 440.00 UAH
Період уточнення: 26.01.2022 11:55 - 07.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 26.01.2022 11:55 - 17.02.2022 00:00
Аукціон: 17.02.2022 12:03 - 17.02.2022 12:26
Період кваліфікації: 17.02.2022 12:26 - 23.02.2022 11:52
Період завантаження договору: 23.02.2022 11:52 - 15.03.2022 11:52
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Макаронні вироби вищого гатунку з твердих сортів пшениці
Код ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні вироби
Кількість 1800 кілограм
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Вермішель вищого гатунку з твердих сортів пшениці
Код ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні вироби
Кількість 1800 кілограм
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРЛИНА СМАКУ"

Оскарження: 23.02.2022 11:52 - 06.03.2022 00:00
Початкова пропозиція 283 824.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
283 824.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.02.2022 11:52
Відповіді на вимоги 10
Документи 206
Скарги 0
ФОП "ОКОВІТОВА ІРИНА ВІКТОРІВНА"
Початкова пропозиція 287 640.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
287 640.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 53
Скарги 0

Контракти

Номер: 5ba02aa8f4a64eeb9fa127d6197b695b
Ідентифікатор договору: UA-2022-01-26-005284-b-a1
Постачальник: ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРЛИНА СМАКУ"
Сума договору: 283 824.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 283 824.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації